Lista ocen Skoda Octavia II Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW 2005-2012 (33) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~beaste
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
auto przejechało od nowości 42 tys km...od 13 kwietnia (ale rocznik 2008)...generalnie brak zarzutów do czegokolwiek...a nie sorki jest jeden (nawet dwa)...w lecie przy wysokich temperaturach przy przekręcaniu stacyjki słychac przez chwilę z prawej strony (od pasażera) przy wylocie powietrza krótki pisk...dwa - często po wyłączeniu stacyjki i ponownym rozruchu radio nie pamięta ostatnio ustawionej stacji i wybiera pierwszą najbliższą. 8...
~KAMYK 59
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
PRAKTYCZNIE JEŻELI CHODZI O DROBIAZGI TO MUSIAŁEM WYMIENIĆ UCHWYTY METALOWO GUMOWE WAHACZY PRZEDNICH.PISZĘ DROBIAZGI BO CENA ZA SZT 90 ZŁ TO NIC W PORÓWNANIU DO WYMIANY WAHACZY W PASSACIE B5,KTÓRYM RÓWNIEŻ JEŹDZIŁEM I NIESTETY JEŻDŻĄC PO NASZYCH DZIURAWYCH DROGACH TRZEBA JE BYŁO WYMIENIAĆ DOSYĆ CZĘSTO.
~mcturbo@wp.pl
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
brak słów, kontrolki sie zapalaja co chwile. serwis nie wie co sie dzieje, wkurwia juz mnie to. dobrze ze na gwarancji. Dzien po zakupie auta wypadla śruba od mocowanie siedzenia kierowcy i siedzenie było luźne. reklamowalem blokade skrzynie biegow i zestaw glosno mowiacy 2 razy... brak słow
~cjprzemo
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Wszystko okey, żadnych mniejszych usterek nie zanotowałem. Te uszczelki są denerwujące oraz wnętrze bardzo przypomina starszą Skodę ale wynagradza to bardzo dobry, elastyczny silnik, dobry komfort jazdy, 6 bieg oraz bardzo niskie spalanie.
~Mielczarek
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
ciągle coś zaczeło się po przejechaniu 60 tyś km a teraz katastrofa awarja za awarją ( liczniki padly , panel klimatyzacii, lusterka, spryskiwacz, reg. poł. lamp, sensor , tylnie el. szyby podnośnik, itp. ) co to Dacia
~michalpierz@op.pl
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
poprzednia octavia 1,9 tdi przejechała z przeskoczonym rozrzadem trasę z aachen do wawy - i się nie rozkraczyła a przecież włoszka to pogubiłaby już pół silnika !
~bojo
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Zrobilem usterke sam, srubokrent w tylnej kieszeni spodni i dziurka w fotelu :(, moge miec pretensje tylko do siebie, ale material tez moglby byc nieco silniejszy i zwarty.
~Kendzierzawy
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Zdarzają się i bywają denerwujące pomniejsze problemy z elektroniką ale nic takiego czego nie da się rozwiązać podczas krótkiej wizyty w warsztacie.
~bloke
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
duperele w stylu niedomalowania (robot miał zły dzień :-)), odłażacy chrom z klamki, zacinające się pokrętło temperatury - wszystko wymieniono na gwarancji
~dekiel88
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
umarł przegób - 190zł Ruville, poduszka pod skrzynią biegów - 180zł (górna i dolna). Pękł kruciec od chłodnicy - 50zł
Skoda Octavia II Kombi