Lista ocen Skoda Octavia II Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW 2005-2012 (30) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KAMYK 59
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
U MNIE TO AUTO ŚMIGA W FIRMIE(TZW .JEDNOOSOBOWEJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ)WYGODA W AUCIE DLA KIEROWCY I PASAŻERÓW TO PRZY PRZEBIEGACH OK.1500 KM TYGODNIOWO TO PODSTAWA.FOTELE SĄ MOŻE I TWARDE,ALE ZA TO MNIEJ SIĘ ODCZUWA ZMĘCZENIE PO TRASIE.MIEJSCA ZARÓWNO Z PRZODU JAK I Z TYŁU AUTA JEST SPORO(CZASAMI JEDZIE ZE MNĄ 2-3 OSOBY) I JAK DO TEJ PORY BYŁO OK.BAGAŻNIK TO POEZJA, A JAK SIĘ ROZŁOŻY TYLNE FOTELE TO MAMY MAŁĄ CIĘŻARÓWKĘ.
~beaste
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Kierowca i pasażer z przodu..bez problemów...Problemy pojawiają się gdy np pięciosobowa rodzinka z dwójką małych dzieci...z tyłu dwa foteliki i ...mama ledwo się między nimi mieści - bokiem
~szczurens@poczta.fm
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Nareszcie więcej miejsca na nogi dla pasażerów z tyłu ( w porównaniu z jedynką). Z przodu w porządku, wszystko mocniej zabudowane w porównaniu z jedynką. Plus za ogromny bagażnik.
~Kendzierzawy
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Z przodu nie można mieć jakichkolwiek zastrzeżeń trzeba mieć niebotyczne rozmiary żeby było niewygodnie, z tyłu czasem brakuje miejsca na nogi.
~dekiel88
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
z przodu bardzo dobrze. z tyłu już też byłem wożony i nie było najgorzej chociaż za wiele nie pamiętam z tamtej podróży xD
~innig
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Mam 185 cm i mnie jest ciasno. Jak ktoś za mną chce usiąść to nie ma miejsca. Nic nie poradzę - służbowy - sam bym nie wybrał!
~Artur Majewski.
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Wystarczająca można się zapakować i w cztery osoby gnać gdzie dusza zapragnie. Ja zwiedziłem kawałek europy i wiem coś o tym.
~kliczek
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
To jest spore auto, które zapewnia godne warunki podróżowania, a bagażnik jest duży. Ekstra.
~kliczek
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia II Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
6,3
~Stach
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Z przodu i z tyłu miejsca dość(wzrost 178/ waga 103).Tylny podłokietnik nie ma uchwytów na napoje.
Skoda Octavia II Kombi