Lista ocen Skoda Octavia II (14)

~Fospil
Hatchback 2.0 TFSI 200KM 147kW
Bardzo udane auto. Łączy w sobie sportowe osiągi z funkcjonalnością auta rodzinnego. Jest seryjnie maksymalnie wyposażone i nie ustępuje pod tym względem limuzynom wysokiej klasy. Wersji RS nie ma nawet co porównywać do normalnej Octavii. Octavia RS to bliźniaczy model do golfa GTI z tym, że ma: znacznie większą funkcjonalność, gwarantuje większy komfort i ma wyższą prędkość maksymalną przy zachowaniu identycznych, rewelacyjnych...
~foton
Hatchback 2.0 TFSI 200KM 147kW
Kupując Octavie RS z silnikiem 2.0 tfsi trzeba mieć świadomość, że nie kupuje się octavi 1,6fsi. RS to inny samochód. Twardszy (ale ciągle komfortowy), niżej zawieszony, o wiele bardziej atrakcyjny z wyglądu z zewnątrz i w środku i z zasady bardzo dobrze wyposażony. RS jest niesamowicie szybki 7,2s 0-100km/h i ekonomiczny. Najważniejszą cechą jest jego uniwersalność- kupujemy samochód rodzinny, obszerny, komfortowy, niesamowicie pojemny a...
~janzeyland@yahoo.com
Hatchback 2.0 TFSI 200KM 147kW
wszystkie ewentualne braki i niedoskonałości wynagradza z nawiązką silnik i skrzynia :)
~VRS Member
Hatchback Facelifting 2.0 TFSI 200KM 147kW
Bardzo przyjemne auto, jak na "niemieckie" przystało dobrze wykonane, jest naprawdę cicho, komfortowo, zawieszenie dobrze sprawdza się na naszych drogach, dla wymagających może być odrobinę za twarde, ale przy tej mocy i oczekiwaniach wobec auta, które nie jest zawali drogą, wg mnie takie być powinno. Jak do tej pory mnie nie zawiodło. Tutaj jest prawdziwa moc, czuć ją, a po programie auto jest jeszcze zrywniejsze i daje radę mając 248KM.
~rspiotr
Hatchback 2.0 TFSI 200KM 147kW
Wóz jest rewelacyjny. Osiągi nie z tej ziemi.7,3 sek do setki sprawiają, że przu ruszaniu mam wrażenie, iż reszta stoi w miejscu.Płynnie rozwija moc,nie jest narowisty.Na trasie mocne diesle dotrzymują kroku.Wnętrze sportowe, ale nie surowe, kierownica chodzi lekko jak w Pandzie.To auto nie do przemieszczania sie,ale do dawania przyjemności z jazdy.Polecam do niego CB.
3,5
~Ojciec
Kombi Facelifting 2.0 TFSI 200KM 147kW
Samochód bardzo często przebywał w serwisie nadal występują usterki, których serwis nie potrafił i nadal nie potrafi usunąć
~maczo
Kombi 2.0 TFSI 200KM 147kW
Brakuje wersji 4x4, drażnią trochę duperele. Poza tym super.
~mohikaja
Kombi Facelifting 2.0 TFSI 200KM 147kW
Z przyjemnością zakupiłabym to auto raz jeszcze. Uwielbiam nim jeździć i długo nie będę chciała się z nim rozstać. Wersja silnika RS pozwala na szybą i bezpieczną jazdę, wysokoprofilowe opony nadają auto świetny wygląd. Auto pomimo swoich gabarytów świetnie się parkuje i prowadzi. Na długie trasy idealna sprawa.
~Zbyszek B.
Hatchback 2.0 TFSI 200KM 147kW
Przy tej masie auta osiągi silnika, rewelacyjne w stosunku do spalania. jedyna wada silnika to znaczne zużycia oleju :-( (Silnik)
~Rafał
Hatchback Facelifting 2.0 TFSI 200KM 147kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z samochodu, prezentuje się bardzo interesująco jeśli chodzi o wygląd. Dużo miejsca w środku oraz komfortowa jazda.