Lista ocen Skoda Octavia II (476) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 393 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pablo
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Nie miałem przyjemności siedzieć w bardziej przestronnej kabinie auta z tego typu nadwoziem Chociaż miałem przyjemnośc jeżdzić Renault Laguna i Audi A4 O przestrzeni bagażnika nie wspomne
~maverick
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
z przodu miejsca wystarczajaco. siedzenia mogly by miec troche lepsze profilowanie. z tylu nie jezdze wiec mi to obojetne. a bagaznik wystarcza nawet dla mojej dziewczyny- jest przepastny
~Miron
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Dla kierowcy ok, w tej klasie nie można więcej wymagać. bardzo duży bagażnik z fajną funkcą otwieranego podłokietnika do przewożenia długich materiałów przewoziłem 3 metrowe elementy bez problemu.
~beaste
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Kierowca i pasażer z przodu..bez problemów...Problemy pojawiają się gdy np pięciosobowa rodzinka z dwójką małych dzieci...z tyłu dwa foteliki i ...mama ledwo się między nimi mieści - bokiem
~Norbert
Hatchback 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
W żadnym aucie w tym samym segmencie nie ma tyle miejsca, szczególnie z tyłu auta. Wielki bagażnik i dużo miejsca z tyłu. TO JEST WŁAŚNIE TO :-). AUDI A4 (b6 i b7) zdecydowanie przegrywają z Octavią.
~octavia*
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Kierowca- całkiem wygodnie, prowadziłam to auto przez 20h bez większego postoju i nie zmęczyło mnie to. Zdecydowanie mniej miejsca dla pasażerów na tylnej kanapie (zwłaszcza dorosłych).
~JK220
Hatchback 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Duuużo miejsca zarówno dla kierowcy, pasażerów z przodu i z tyłu, no i oczywiście w bagażniku. Sporo schowków również w bagażniku. Bardzo przydatne przynajmniej na zakretach rzeczy nie kulają się po bagazniku.
~mariobros
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
W porównaniu do Octavii I, w Octavii II z tyłu zrobiło się nieporównywalnie więcej miejsca na nogi. Na dłuższej trasie 3 osoby na tylnej kanapie nie będą miały nadmiaru komfortu (szerokość), ale przeżyją...
~Marcin
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
bardzo obszerne auto. Moze tylko z tylu moglo by być więcej miejsca, ale i tak jest siwtnie, jest napewno lepiej niz w starej Octavi "jedynce" i lepiej niz w moim porzednim autku Renault Megan
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia II
6,2
9,8
~Filip
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Dla kierowcy dobra pozycja i sporo miejsca, dla pasażerów z tyłu jak w kompakcie. Bagażnik - nie ma o czym opowiadać, ładowność tez duża nie wpływa na prowadzenie.