Ocena kierowcy - Skoda Octavia II Scout

Silnik 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Rok produkcji 2007
Skoda Octavia II Scout 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW 2006-2011 - Oceń swoje auto
Silnik : Spalanie
doszukalem sie jednej negatywnej rzeczy i jest to spryskiwacz na reflektory, spryskuje wszsytko oprocz nich i zuzywa sporo plynu.
Silnik oceniam dobrze, jednak moim zdaniem diesel srednio nadaje sie do samochodow 4x4, przy małych predkosciach na wzniesieniach trzeba katować sprzęgło
zero uwag, chodzi tak jak należy, mocny plus za 6 bieg
Jeśli chodzi o zawieszenie to nie mam złej opini, jedynie amortyzatory potrafią mocno uderzyć w ziemie po jakieś większej przeszkodzie, ale może dlatego że są takie twarde, autko bardzo ładnie trzyma się drogi i tylko trzeba się przyzwyczaić, że może bardziej od innych wychylić się na zakręcie ale to przez jego podniesienie.
Belki boczne wydają mi się za toporne przez co ciężko widać coś na bokach, przód i tył OK
No tu jest rewelacja, średnio co 2 tyg odkrywałem jakiś nowy schowek, wszsytko znajduje się na wyciągnięcie ręki. Miejsca na bagaże wręcz za dużo
W zimie długo się grzeje, ale to chyba przez to ze diesel, klima jeszcze nie chlodzila, choc wlaczona jest non stop, przez co nie mam problemu z zaparowanymi szybami
Wszyscy mają dużo miejsca
Auto przy 140km/h jest po prostu glosne, mysle o jakims dodatkowym wyciszeniu, jest bardzo duza roznica miedzy 120-140 w poziomie halasu
zużycie paliwa jest rewelacyjnie niskie, przegladow na razie nie mialem, ale jak to w kazdym ASO bedzie pewnie drogo
gdyby kosztował 30 tys mniej to bylby chyba najchetniej kupowany autem SUV-o podobnym, a 115 000 to troche duzo jak na auto tej klasy
na razie nic sie nie wydazylo
brak

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW [l/100km]