Lista ocen Skoda Octavia II (278)

~mariobros
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Uważam, że auto jest bardzo dopracowane. Niekontrowersyjna stylistyka, bardzo dobra jakość wykonania oraz sprawdzony silnik - same plusy. Jedynie ta cena... Powinna być z 10kPLN niższa, ale sytuację ratują rabaty dilera, które mogą się zbliżać nawet do 3/4 tej kwoty... Walory użytkowe tego auta są nie do przecenienia. Przepastny bagażnik i przestronne wnętrze pozwolą niejednej rodzinie 4-5 osobowej zapomnieć o tym, że istnieją jeszcze jakieś...
~woos
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Mnie się podoba.Przesiadłem sie z Japońskiego auta Primery na czeskiego golfa ale jestem zadowolony. Nissan palił 10-11l/100km po mieście ten pali 6.5
~Zygmunt Wł.
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Samochodzik kupiłem oczywiście sprowadzony Przez 2 lata jeździłem bardzo dużo , ponieważ w tym czasie miałem dużo roboty i jazd praktycznie po całej Polsce - czyli na zakończenie tego roku na liczniku było nieco ponad 140 tys. km przebiegu . Ten samochód jest jakościowo dobry ,( ale z tych tutaj na forum opinii należy wyłączyc opinie negatywne- ponieważ piszą pewnie pajace które swoje złomy nie mogą sprzedać to narzekają na skody octavie......
~Marcin K.
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Myślę, że jak na auto z demoludów jest to wyróżniająca się jednostka, która w pewnych płaszczyznach równa z bardoz dobrymi markami samochodów. Jeździłem sporo służbowym Mercedesem klasy C i moje subiektywne odczucie gdy pierwszy raz wsiadłem do nowej Octavii to bardzo duże podobieństwo. Jestem z tego samochodu bardzo zadowolony. Zobaczymy jak będzie po kilku kolejnyhc latach eksploatacji.
~Jacek, użytkownik 2 w swoim życiu SKODY
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
auto za ponad 70 tys złotych powinno być dużo lepiej wyposażone w standardzie i znacznie lepiej wykonane, SKODA przeceniła swój nowy model i prowadzi sztywną politykę cenową jak cała grupa VW, ogólnie auto jest przeciętne, na pewno ładnie wygląda, ma żywotny i głośny silnik VW, na pompwtryskiwaczach, więc wymiana oleju nie jest tania i odbywa się co 15 tys KM (olej do silników z PWTR musi być wyższej jakości), spalanie nikoniecznie tak niskie...
~Jurek
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Samochód wart polecenia. Ma dużo różnych drobnych udogodnień np włączasz wsteczny bieg a radio sie wycisza. Duża ilość schowków, w tym schowki klimatyzowane. Ładnie prezentuje się na zewnątrz. Jest to samochód który ma "duszę". Jeździłem różnymi samochodami, ale tylko dwa mnie mile zaskoczyły: Mercedes Beczka i ta Octavia.
~Tomek
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Poprzednio jeździłem Peugeotem 307SW, który był prawdziwą skarbonką. Z serwisami byłem na "Ty". Wcześniej był Leon, a przed nim Honda Civic i Renault 19. Z tych wszystkich aut, to jest zdecydowanie najlepsze. Bardzo komfortowe (Elegance bez dodatków) i 10tys tańsze od porównywalnej Jetty (po jeździe próbnej jednym i drugim nikt z VW nie przekona mnie, że Jetta ma cokolwiek lepszego).
~Kierowca
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Uważam, że Skoda wyprodukowała naprawde kawał dobrego samochodu. Jest ładna (po lifcie), do tego dobrze wykończona i ze sprawdzonym silnikiem (1.9 TDI). Nie zamienie jej bardzo długo, chybą, że wyjdzie nowa Octavia!:) Auto jest bardzo praktyczne.
~radar
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
w sumie to bardzo zacne auto które dobrze się prowadzi, niewiele pali, jest komfortowe, przestronne i ma ogromny bagażnik. i gdyby tylko koszty wizyt w serwisie w ramach przeglądów były niższe to tak naprawdę nie ma się do czego przyczepić.
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia II
6,2
9,8
~Mati
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Poszukiwania samochodu trwały dość długo zanim podjęliśmy decyzję. Pod wzgląd braliśmy wiele marek. Zadecydował ekonomiczny i bardzo elastyczny silnik, bardzo dobre wyposazenie za rozsądbne pieniądze, przyzwoite właściwości jezne, pojemny bagażnik oraz odpowiedni udzwig do tego bagażnika ( powyżej przeciętnej )- co komu po dużym bagażniku gdyby mozna w nim wozić tylko styropian z obawy o amortyzatory.