Lista ocen Skoda Octavia III Kombi Facelifting (26) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~SKODAdriver
Kombi Facelifting 1.6 TDI 115KM 85kW
DSG do tego motoru to zbawienie ! 7 biegów vs. 5 w manualu robi świetną robotę. Zmiany są niezauważalne, redukcje szybkie, a skrzynia wyciska wszystko co najlepsze z tego silnika. Przy 140km/h trzyma 2400 obr.
~Krzysztof
Kombi Facelifting 2.0 TDI 150KM 110kW
skrzynia DSG Bardzo komfortowa, trzeba się jednak przyzwyczaić i zsynchronizować operowanie gazem z komputerem który rozpoznaje np. intencję przyspieszenia i redukuje bieg. Tryb sportowy też przydatny .
~Przemysław
Kombi Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Mam czasami wrażenie, że biegi nie wchodzą gładko. Zgłoszę na przeglądzie przy 30000. Nieraz pojawiają się zgrzyty przy wbijaniu biegu wstecznego mimo wciśniętego "w chłodnicę" pedału.
~smokacz
Kombi Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
To nie jest to co w Hyundai-KIA. Tutaj każdy prawie bieg haczy w specyficzny sposób, w i30/Ceed, które wcześniej użytkowałem to był klik jednym palcem.
~Krzychu
Kombi Facelifting 1.6 TDI 115KM 85kW
W tej wersji silnikowej jest porażka. Przełożenia za długie, ekopodpowiedzi chcą byś zabił koło dwumasowe, dynamika żadna. Awaryjność... no nie narzekam.
~Kierowca
Kombi Facelifting 1.6 TDI 115KM 85kW
Perfekcyjna. Precyzyjna, krótki skok lewarka, biegi wchodzą z wyraźnym klikiem i delikatnym oporem.
~Zbyszek REP
Kombi Facelifting 2.0 TDI 150KM 110kW
troche mało prezyzyjna , ale miałem okazje jeżdzić japończykami i chyba troche sie rozpieściłem
~Grzegorz
Kombi Facelifting 2.0 TDI 150KM 110kW
Bezproblemowa, ale chciałoby się aby 6tka zaczynała się i "kończyła" trochę wyżej.
~Sławek Kartuzy
Kombi Facelifting 2.0 TDI 150KM 110kW
Moim zdaniem mało precyzyjna a przesiadlem się z Opla wsteczny ciężko wchodzi
~Piotr
Kombi Facelifting 1.0 TSI 115KM 85kW
Skrzynia ok, czasami ciężej wchodzi 4 ale nie sprawi to problemów.
Skoda Octavia III Kombi Facelifting