Oceny Skoda Octavia III Kombi Facelifting 2.0 TDI 150KM 110kW 2017-2020

Skoda Octavia III Kombi Facelifting 2.0 TDI 150KM 110kW 2017-2020 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Skoda Octavia III Kombi Facelifting 2.0 TDI 150KM 110kW 2017-2020

~Grzegorz
Kombi Facelifting 2.0 TDI 150KM 110kW
To moja druga salonowa Octavia 4x4 TDI (poprzednia 1.9TDI). Jeżdżę w trybie autostrada/drogi poza miastem (70/30%), w miasto niezmiernie rzadko, tylko jak śnieg zaskoczy drogowców lub gdy miejskie autko LPG jest zajęte. Na dobrych zimówkach można nim poszaleć po zaśnieżonych drogach czy na lekkim off-road, nigdy nas nie zawiodła, a widzieliśmy obok zsSUVające się SUVy. To nie auto na miasto bo TDI lubi wysokie obroty, a taka jazda mści się...
~DREJU
Kombi Facelifting 2.0 TDI 150KM 110kW
samochód kupiłem w programie das welt auto, i niestety autoryzowany dealer we Wrocławiu zrobił mnie w balona, bo sprzedali mi kompletny złom z bardzo długą lista usterek, obecnie czekam na termin ich weryfikacji, niestety dopiero za miesiąc bo wcześniej nie mają czasu... - zawieszenie skrzypi jak w starym fiacie 125p - dwu-masa brzęczy - tapicerka trzeszczy i skrzypi - system bezkluczykowy nie działa, a w zasadzie do dział jak chce... -...
3,1
~Skodunia
Kombi Facelifting 2.0 TDI 150KM 110kW
Auto dla ludzi mających bardzo niskie wymagania poza przestrzenia nie oferuje absolutnie nic .
~Sławek Kartuzy
Kombi Facelifting 2.0 TDI 150KM 110kW
Na początku dzielone światła nie podobały mi się ale jak juz zobaczyłem na żywo to uważam że jest piękny
4,1
~Zbyszek REP
Kombi Facelifting 2.0 TDI 150KM 110kW
Ogólnie dobry samochód, z tym silnikiem to chyba najlepszy wybór dla osoby która duzo jeżdzi na trasach drogami szybkiego ruchu ,
~Marcin S
Kombi Facelifting 2.0 TDI 150KM 110kW
Pełna wersja wyposażenia, sprawia dużo przyjemności + napęd 4x4 ;)
~robirobson1
Kombi Facelifting 2.0 TDI 150KM 110kW
Auto pięknie się prezentuje, elegancją przewyższa poprzednią wersję, grill większy, światła chodź troszkę kontrowersyjne to po paru dniach zyskały pełne uznanie
~Lukas
4,1
~Krzysztof
Kombi Facelifting 2.0 TDI 150KM 110kW
Jest czym jechać, przyspieszanie i wyprzedzanie w pełni komfortowe. (Silnik)
Skoda Octavia III Kombi Facelifting