Lista ocen Skoda Octavia III Kombi (45) - Widoczność

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maeri
Kombi 1.4 TSI 140KM 103kW
Jest ok - lusterka w o1 były większe, tutaj są mniejsze. Trzeba się przyzwyczaić żeby nie było dzwona. Czujniki przód tył czasami się same włączają (np w korku gdzie samochód za mną czy przede mną jest w stosunkowo dużej odległości). Ale zauważyłem to na razie 1 raz na 3 mce użytkowania. Tylna szyba widoczność dla mnie ok. Oświetlenie - mam pakiet amazing, super sprawa a ksenony poprawiają widoczność w stosunku do halogenów. Polecam dołożyć.
~r.
Kombi 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
W każdą stronę jest super. Lusterka duże, u mnie elektrochromatyczne, więc zupełnie bezobsługowe. W mojej wersji jest też otwierana panorama i to jest bardzo fajna sprawa. W zimie nie ma przez nią żadnych problemów ze zbytnim wychłodzeniem wnętrza, różnica jest prawie nieodczuwalna - sporo osób o to się martwi. Biksenony robią robotę, do tego są skrętne i to też bardzo fajna opcja.
~grohu
Kombi 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
komfort zerowy, słabo wytłumiona, strasnie syczy wiatr prze uszczelki, jak biore znajomych z firmy z Niemiec z lotniska to zwracają na to uwagę, także nie jestem jakoś na to uwrażliwiony, nie wiem czy nie ma cieńszych szyb. kolega ma słuzbowego Mercedesa C i ze zniżakmi w salonie wyszedł tylko troche drozej od octavi kombi 2.0 w sredniej wersji wyposazeniowej
~Softail
Kombi 1.8 TSI 4x4 180KM 132kW
Widoczność naprawdę bardzo dobra, także nie ma problemów z żadnymi manewrami oraz w ruchu miejskim czy na trasie. Dodatkowo czujniki parkowania oraz kamera cofania i jest naprawdę bardzo dobrze. jedyne czego mi w octavii brakuje to możliwość dołożenia czujnika martwego pola, ze względu na moja lepszą połowę...
~Krzysiek
Kombi 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
Kombi ogólnie są łatwe w manewrowaniu, a tu są jeszcze czujniki przód - tył, więc nie mam żadnych zastrzeżeń. Czujnikom zdarza się włączyć w korku, pomimo że odległość od samochodów z przodu / z tyłu jest spora. Zaobserwowałem, że najczęściej gdy w pobliżu jest "ziejący" autobus ;-)
~Lubek24
Kombi 1.8 TSI 4x4 180KM 132kW
To tylko O3, więc przy 140 słychać szum powietrza. Komfort siedzeń w moim przypadku jest duży, pełna elektryka siedzeń z przodu robi robotę zarówno kierowcy jak i pasażerowi. Widoczność jest ok, brakuje tylko kamery cofania, ale jak zamawiałem auto nie była dostępna. PA2 robi swoją robotę.
~Pracuś
Kombi 1.2 TSI 105KM 77kW
Widoczność trochę jak w autobusie. To długaśny i wąski samochód. Bardzo trudno się cofa na tzw. żyletki i nie chodzi o boczną widoczność tylko sam tył. Przydałaby się kamera cofania. Ale to golas.
~jakk
Kombi 1.8 TSI 180KM 132kW
Jak na swoje gabaryty jest bardzo przyzwoicie. Duże lusterka, dobry promień skrętu sprawiają że pomimo gabarytów jeździ się tym tak samo sprawnie jak o wiele mniejszymi autami.
~pawel182
Kombi 1.6 TDI CR DPF 110KM 81kW
Duże lusterka w połączeniu ze słupkiem A praktycznie ograniczają widoczność do przodu. Poza tym widoczność OK. Warto jednak dokupić czujniki parkowania ponieważ auto ma spore rozmiary
~Zibenu
Kombi 2.0 TDI CR DPF 150KM 110kW
Nie narzekam, całkiem w porządku, kombi, więc nawet bez czujników parkowania dalibyśmy radę. Kamery nie mam, ale czujniki parkowania działają bardzo dobrze.
Skoda Octavia III Kombi