Oceny Skoda Octavia III Kombi 1.6 TDI 110KM 81kW od 2015

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Skoda Octavia III Kombi 1.6 TDI 110KM 81kW od 2015

~Zadowolony
Kombi 1.6 TDI 110KM 81kW
Samochód kupiłem, na szybko od znajomego, bo potrzebowałem na wyjazd rodzinny, w prawdzie wolałem jakiegoś minivana, bo mam 3 dzieci, ale tylko to było w miarę pewne od ręki. Samochód mnie zaskoczył bardzo pozytywnie, bardzo pakowany, wygodny, mój jest w wersji ambition więc wyposażenie wystarczające. W tej cenie myślę że ciężko kupić lepszy samochód użytkowy z takim wyposażeniem, pojemnością tanim serwisem( choć jeszcze nic nie robiłem przy...
~Łukasz Z
Kombi 1.6 TDI 110KM 81kW
Pomimo wersji STYLE jednak w stosunku do II Active jest kilka okrojeń - Audio Jakoś gorzej gra, Brak schowków pod siedzeniami itp. Radio Amundsen z nawigacją - brak CD - kto by pomyślał ! Brak listew ochronnych na drzwiach itp.
~Przedstawiciel
Kombi 1.6 TDI 110KM 81kW
Auto bardzo pakowne (jedno z dłuższych kombi). Pomimo długiej bryły auto jest bardzo skrętne i manewry parkingowe nie sprawiają mi trudności, pomimo tego, że wcześniej nie prowadziłem kombi - prawdziwego, długiego kombi. Wygląd bardzo ciekawy, pomimo tego że z założenia miał być stonowany - ma w sobie odrobinę pazura.
2,8
~Grzesio
Kombi 1.6 TDI 110KM 81kW
6lat koszmarnej jazdy , auto idealne dla lubiących minimalne wymagania względem auta .
3,2
~ed
Kombi 1.6 TDI 110KM 81kW
Nie rozumiem zachwytów nad tym autem. Bardzo przeciętna jakość a w niektórych miejscach wręcz taniocha. Np. zamykając drzwi przy częściowo opuszczonej szybie słychać jej drgania ! W nowym aucie.
~zadowolony
Kombi 1.6 TDI 110KM 81kW
całkiem ok, potrafi małospalić, radzi sobiez tym autemw miarę dobrze (Silnik)
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia III Kombi 1.6 TDI 110KM 81kW
5,4