Ocena kierowcy - Skoda Octavia III Kombi

Rok produkcji 2014
Skoda Octavia III Kombi 1.6 TDI CR DPF 110KM 81kW 2013-2015 - Oceń swoje auto
Zawieszenie
Przeniesienie napędu
Auto bardzo wygodne, przestrone, dobrze wykonane, mnogość udogodnień, systemów, oraz design który bardzo mi się podoba, elegancki.
Cichy, wewnątrz prawie nie słychać. Nic się nie psuje. Nigdy nuc nie musiałem robić. Rozrząd przy kupnie wymieniłem przy 180tys oleje filtry co sezon i nic poza tym. Silnik zwawy, dobrze się wkręca na obroty.
Mam wersję greenline czyli z 6 biegowym manulaem. Niestety przez poprzedniego właściciela uszkodzony został układ różnicowy. Skrzynie wymieniłem na używana. Jednak nie jest idealna wsteczny nawet wbijany z wyczuciem wchodzi z wyraźnym chrząknięciem
Nawet w szybkich zakrętach jeździ się miło, wiadomo do czego to jest samochód ale szybką jazda w górach sprawiła mi dużo frajdy
Po 5 latach jak nowa
Nic do zarzucenia
Jedyne co można się przyczepiać to, że nie wyświetla się nigdzie jaka stacja radiowa gra gdy jest włączony GPS
Super, schładza i grzeje dużo szybciej niż można by się tego spodziewać, do tego grzane fotele to coś świetnego, na pewno będę chciał mieć ro w następnych autach
Bajka, ogrom miejsca. Można porównać do jaskini :)
Powyżej 140 drażni dźwięk powietrza w uszczelkach drzwiowych. To jest największy minus
Tylko części i płyny eksplowatacyjen. Jedyna rzecz która musiałem wymienić to skrzynia biegów z powodu klekoczącego układu roznicowgo
Wersja za 130tys zł wybitnie dobrze wyposażona. Komfortowa długo by opowiadać.
Nic się nie zepsulo
Jak już pisałem wyżej skrzynia biegów

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 TDI CR DPF 110KM 81kW [l/100km]

Skoda Octavia III Kombi