Oceny Skoda Octavia III Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW 2015-2016

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Skoda Octavia III Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW 2015-2016

~Grzesiek
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
Jestem posiadaczem Octavii III w wersji kombi od 2 lat. Długo szukałem auta dla swojej rodziny , które stanowiłoby idealny kompromis pomiędzy ceną i jakością- tak kupiłem swoją pierwszą w życiu Skodę. Po przejechaniu kilkudziesięciu tysięcy kilometrów utwierdziłem się tylko w słuszności swojego wyboru. Silnik 2,0TDi spisuje się naprawdę świetnie, jest dynamiczny i bardzo oszczędny, auto prowadzi się naprawdę dobrze, świetnie wybiera nawet...
~Ruslan Czagajev
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
O wyborze tego samochodu zadecydował stosunek tego co otrzymujemy do ceny. Ilość miejsca, wyposażenie, moc silnika i wbrew temu co niektórzy piszą, prowadzenie. Auto może i jest nudne, plastiki trzeszczą, a powyżej 100 na godzinę nie da się normalnie rozmawiać, ale to wciąż, moim zdaniem, najrozsądniejszy wybór w klasie średniej.
~Janek P
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
Po ponad roku można się już pokusić o w miarę obiektywną ocenę auta. Generalnie, gdyby nie ponadprzeciętna ilość miejsca dla pasażerów i b.pojemny bagażnik trudno byłoby znaleźć zdecydowaną przewagę Octavii nad innymi autami klasy kompakt.
~MiroslawJaskolka
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
Zrobione ponad 40 tys. km. 90% po autostradach i jakies 10% po miescie. Auto kupione z dobrego zrodla z przebiegiem 184tys. km. i do tej pory zero problemów
~Rafał
Skoda Octavia III Kombi