Oceny Skoda Octavia III Liftback Facelifting 1.0 TSI 115KM 85kW 2017-2020

Skoda Octavia III Liftback Facelifting 1.0 TSI 115KM 85kW 2017-2020 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Skoda Octavia III Liftback Facelifting 1.0 TSI 115KM 85kW 2017-2020

~Emil W
Liftback Facelifting 1.0 TSI 115KM 85kW
Posiadam Octavię w wersji ambition z pakietem amazing. Pierwsze za co chce pochwalić auto to silnik. Nie byłem zwolennikiem zmniejszania pojemności silników do czasu kiedy się przejechałem octavia. Silnik bardzo cichy. Elastyczny. Przyspieszenie bardzo dobre poniżej 10 sekund. A przy tym spalanie na dystansie ostatnich 5 tys km komputer pokazuje 5,7 litra w cyklu mieszanym. Uważam to za wynik rewelacyjny. Tankuje do pełna i robię bez wysiłku...
~Łukasz
Liftback Facelifting 1.0 TSI 115KM 85kW
Ogólnie jest pozytywnie zaskoczony. Egzemplarz jedenz ostatnich dostępnych w kraju, 1,0 TSI style+amazing i kilka dodatków. Bardzo praktyczny, duży, wygodny samochód. Możliwość konfiguracji samochodu i jego elementów w komputerze na plus. Niemal wszystko można dostosować do siebie. Największy minus? Cupholder. Do którego można zamieścić kubek z kawą ze stacji. Żaden inny kubek termiczny Contigo czy innych marek nie wchodzi bo jest za duży, a...
~Delorian
Liftback Facelifting 1.0 TSI 115KM 85kW
Silnik jest największym zaskoczeniem w tym aucie bo reszta jest dobrze znana i pozytywnie oceniana. Silnik ma moc już od samego dołu, przyspiesza dynamicznie, a 6 biegowa skrzynia robi dobrą robotę. Co ciekawe na rynku wtórnym auta z tym silnikiem są dużo tańsze od mocniejszych jednostek, dlatego jestem jeszcze bardziej zadowolony, że za rozsądne pieniądze mam bardzo dobre auto.
~AMD
Liftback Facelifting 1.0 TSI 115KM 85kW
Jeżdżę samochodem nieco ponad 3 miesiące. Auto spisuje się rewelacyjnie i daje ogromną przyjemność z jazdy.
~Paweł
Liftback Facelifting 1.0 TSI 115KM 85kW
Samochód wygodny i komfortowy. Wnętrze dobrze wyciszone. Zawieszenie jak dla mnie zestrojone optymalnie. Silnik daje rade.
Skoda Octavia III Liftback Facelifting