Lista ocen Skoda Octavia III Liftback Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW 2017-2020 (5) - Widoczność

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Liftback Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Wg mnie b. dobra. Zarówno do przodu jak i w lusterku wstecznym i bocznych. W wersji liftback przydałaby się wycieraczka tylnej szyby. Czasami pogoda albo zwyczajny kurz potrafi ograniczyć mocno widoczność. Zdarzało mi się specjalnie zatrzymać żeby umyć tylną szybę.
~diddy79
Liftback Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Ok. Największą wadą jest brak wycieraczki tylnej szyby. poza tym bardzo dobrze w każdym kierunku. nie wiem jak to vw robi ale naprawdę łatwo wyczuć gabaryt auta, lusterka są duże i foremne, słupki nie przeszkadzają. jest dobrze - bardzo dobrze
~m4niac
Liftback Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
szyby w tym samochodzie to tragedia !!! mam specjalny miękki ręcznik i specjalny preparat do czyszczenia szyb a pełno rys na bocznych szybach i na przedniej .pol roku samochód i pełno rysek na szybach. Te szyby są albo za miękkie albo coś nie jest tak
~Cwani
Liftback Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Tylko ze względu na fotele z pakietu Dynamic które mają zintegrowane zagłówki i wyjezdzanie z dróg pod katem 45' bywa przez to utrudnione. Lecz ich wygoda i designe rekompensuje ten may problem :)
~Tomek
Liftback Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Jest w miarę cicho do 130. Później wygłuszenie i opór powietrza ...
Skoda Octavia III Liftback Facelifting