Oceny Skoda Octavia III Liftback Facelifting 1.6 TDI 115KM 85kW 2017-2020

Skoda Octavia III Liftback Facelifting 1.6 TDI 115KM 85kW 2017-2020 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Skoda Octavia III Liftback Facelifting 1.6 TDI 115KM 85kW 2017-2020

~foreks
Liftback Facelifting 1.6 TDI 115KM 85kW
Dostalem na jakis czas nowa Octavie 2017 do pojezdzenia, wersja bieda plus drobne dodatki. Na pewno duzo miejsca, auto raczej lekkie, dobra pozycja za kierownica nawet po 5h jazdy nic nie boli, wszystko intuicyjne raczej, z tylu tez obszernie, bagaznik szokujaco duzy, nie potrzeba kombi. Auto nie jest doskonale, bo auto nie jest juz tanie, wersja bieda plus maly diesel 115KM i juz mamy 90k brutto... Tapicera czarna materialowa podpada pod...
~wkw
Liftback Facelifting 1.6 TDI 115KM 85kW
autem jeździłem 3 lata jako służbowym, zrobiłem 186 000 km, nigdy nic się nie stało, bez usterek. Z tego co wiem od kolegi który przekroczył 200000 km to jako pierwsza padła skrzynia biegów manualna - coś się zablokowało. Auto pakowne, nie paliło dużo, szybkie, wygodne. Serwisowane w ASO. Po przesiadce w nową skodę 4 zaskoczyła mnie o wiele mniejsza szyba przednia oraz o wiele bardziej skomplikowana obsługa panela, kwestia przyzwyczajenia.
3,2
~Krajema
Liftback Facelifting 1.6 TDI 115KM 85kW
Auto bez polotu, skrojone dla seniorów lub ludzi bez ambicji. Głośne i ospale, hamulce w skali 1-5 tylko i aż "3" z minusem, zawieszenie przeciętne "2,5", silnik głośny i ospały "2,5" - widoczna turbo dziura. ZDECYDOWANIE ODRADZAM TO AUTO.
~Dario
Liftback Facelifting 1.6 TDI 115KM 85kW
Bardzo dobry samochod. Brakuje 2.0 tdi 150hp i DSG. Taka wersje polecam. 1.6 tdi dobry ale jest glosny, pali tyle samo co 2.0 tdi a skrzynia ma tylko 5 przelozen…
~Cogus
Liftback Facelifting 1.6 TDI 115KM 85kW
Samochód w środku duży z ogromnym bagażnikiem, sprawdza się przy wyjazdach i w codziennym użytkowaniu
~Cogus
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia III Liftback Facelifting 1.6 TDI 115KM 85kW