Lista ocen Skoda Octavia III RS (11) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
RS 2.0 TSI 220KM 162kW
Niestety jeżdżę na krótkich odcinkach więc moje spalanie jest dość wysokie. Do tej pory jechałem na trasie tylko raz i się śpieszyłem stąd, pewnie, spalanie bliskie 8 l. Jakbym jechał ok 110 - 120 to pewnie bym poniżej 7 zszedł. Po mieście też się da zejść do 8 - 9 tylko trzeba wiosłować skrzynią a silnik jest bardzo elastyczny i nie zmusza do tego. Opony 225/40/18.
~MilanusMaximus
RS 2.0 TDI 184KM 135kW
Mam samochód od nowości mam nim przejechane obecnie 1445 km połowa to odcinek Kraków-Wrocław oraz Wrocław - Kraków. Prędkość pomiedzy 100 a 140 w spalaniu nie ma większych różnic. Przy 140km/h było 7l przy 100km/h było 6l a średnia wyszła mi 6.5l/100km. W mieście jest to 7 do 7.5 średnio. Bardzo rzadko pokazuje mi 8 litrów. Naprawde jestem zadowolony z wybranego samochodu
~Dominik
RS 2.0 TSI 220KM 162kW
Ciężko powiedzieć, posiadam auto ponad pół roku. W tym okresie tylko wymiana łożysk osi przedniej, poza tym bezawaryjnie, a spalanie na poziomie akceptowalnym (7,5-10,5 l/100 km w mieście w zależności od stylu jazdy i dystansu, a w trasie zależy od prędkości).
~Szymon
RS 2.0 TSI 220KM 162kW
Katalogowe 8,1 w miescie mozna wlozyc miedzy bajki. Auto ma zapas mocy niemalze w kazdej sytuacji. Spalanie przy jezdzie raczej dynamicznej, ale nikt chyba nie kupuje wersji RS, zeby jezdzic "o kropelce"
~Maciej
RS 2.0 TSI 230KM 169kW
Niskie ceny części , ale zawieszenie i reszta pancerna w porównaniu do poprzednich aut, Sportage, Mustang Opel OPC
~Visso
RS 2.0 TSI 220KM 162kW
Spalanie pozytywnie mnie zaskoczyło. Można przyjąć 9l przy wykorzystaniu walorów silnika.
~Rafal
RS 2.0 TDI 184KM 135kW
na ten moment b.dobrze bo tylko "leję" paliwo, nie byłem na przeglądzie (jest po 30.000km)
~teodor
RS 2.0 TSI 220KM 162kW
Spalanie zupełnie akceptowalne, ceny części niskie, serwis tańszy niż VW. Jest dobrze.
~PAWEŁ
RS 2.0 TDI 184KM 135kW
Ponad 180km spalanie 7-8 litrów wg mnie super. Aby tylko się nie psuło bo będzie drogo.
~Michal
RS 2.0 TSI 230KM 169kW
Standard w klasie. Troche drozsze hamulce, ale z 250 kmh trzeba sie zatrzymac jakos.
Skoda Octavia III RS