Oceny Skoda Octavia III RS

Oceny Skoda Octavia III RS – wybierz silnik

Najnowsze oceny Skoda Octavia III RS

~Maciej
RS 2.0 TSI 230KM 169kW
Niesamowity silnik, i zawieszenie. Jak się dba o silnik i nie mówię tu o olejach z górnej półki bo takowych nie lałem ale regularna wymian olej, filtrów i samochód jest bezawaryjny, nawet jak da mu się w dupę i pogoni 250km/h nie ubywa oleju. Zawieszenie ma kilka lat i wiele dziur widziało i do chwili obecnej nie naprawiałem. Poszły nowe tarcze , klocki ale zawieszenie OK.
~Michal
RS 2.0 TSI 230KM 169kW
Bardzo fajne osiągi, szczegolnie czuc to podczas jazdy autostradami (elastyczność), szybka skrzynia dsg, spalnie ok.8l trasa , 10,5 miasto, pakowny, strzały z wydechu podczas zmiany biegu mile dla ucha. Polecam jak ktos chce miec niepozorny samochod, ktory potrafi zaskoczyc osiagami niejednego kierowce. Polecam.
~Rafal
RS 2.0 TDI 184KM 135kW
Wręcz doskonale w relacji cena jakość. Wykonanie na wysokim poziomie, kokpit nowoczesny, funkcjonalny i przejrzysty. System multimediów - intuicyjny, dynamika jazdy - super. Szybka jest i pakowna jest. Komfort jazdy nieco niższy niż w "normalnej" Octavii ale to oczywiste, czuć bardziej nierówności
~MilanusMaximus
RS 2.0 TDI 184KM 135kW
Na początku miała być Superb ale ponieważ czas oczekiwania na nowy samochód to ponad 6 miesięcy to zdecydowałem się na RS ponieważ był dostępny od ręki a wcześniej był na liście moich zainteresowań. Filmik Zachara mnie przekonał jeszcze bradziej. Wiadomo auto nie jest tak wyposażone jak Superb ale jednak naprawde jest ogromna frajda jeździć :)
~PAWEŁ
RS 2.0 TDI 184KM 135kW
Przyzwoite rodzinne, dynamiczne auto. Auto ma sztywne zawieszenie jak w sportowym samochodzie na naszych drogach trochę zbyt twarde, ale z drugiej strony doświadczony kierowca może szybko i sprawnie pokonywać pokonać zakręty. Wygodna pozycja za kierownicą. Imponujący bagażnik. Za te pieniądze samochód godny polecenia.
3,5
~jakubnie
RS 2.0 TDI 184KM 135kW
Jakość wykonania przeciętna, serwisy ASO m-ki SKODA słabe, skrzynia DSG to jeden wielki bubel - unikać. Silnik rewelacja, jest też w Golfie GTD i Seacie Leon - raczej te modele wybierać.
~Michał
RS 2.0 TSI 220KM 162kW
Jestem bardzo zadowolony, ale na razie 1000 za mną więc nie mogę być do końca obiektywny.
~teodor
RS 2.0 TSI 220KM 162kW
Bardzo dynamiczny samochód rodzinny samochód dla 4 os rodziny.
~Szymon
RS 2.0 TSI 220KM 162kW
Udane auto za rozsądną (jak na te możliwości, osiągi i wyposażenie ) cenę.
~Tomek
Skoda Octavia III RS