Ocena kierowcy - Skoda Octavia IV Kombi

Skoda O4 to złom, ponad rok temu
Silnik 1.5 TSI 150KM 110kW
Rok produkcji 2022
Skoda Octavia IV Kombi 1.5 TSI 150KM 110kW od 2020 - Oceń swoje auto
Posiadacz skody O4 musi się nauczyć szarpać się z ASO na własną rękę i tracił czas bo usterki w tym aucie pojawiają się co chwile . Spora część klientów poda się lub czeka z umiłowaniem ( często pisząc jakie to wspaniale auto bo mają w tym interes własny ) odda auto po-leasingu i zapomni o tym pseudo aucie i tej marce . Skoda wylądowała właśnie 4 raz TAK 4 raz na wymianie kierownicy, panowie z ASO podśmiewają się czemu to robię nowa i tak nie wyeliminuje kłopotów bo jest wadliwie zaprojektowana a skoda ma to w d..... I Na zgłaszane inne kłopoty z autem reagują zawsze tak samo zwlekają zwlekają pewnie dokładnie tak to ma wyglądać - przeciągnąć, to większość odpuści ( nie otrzymałem auta zastępczego bo BRAK tyle maja usterek w O4 ). Na boku jednak sami przyznają że w trakcie diagnozy 10- -15 km przejechanych kilometrów wywołało się 67 błędów !!!!!!!!!!!!!!!!. W takiego auta nie da się użytkować . Skrzynia szarpie biegi potrafią nie wchodzić w nowym aucie co gorsza dowiedziałem się że to normalna sprawa w Skodzie istny dramat. Powoli nawet sami Niemcy i Czesi w swoich rankingach awaryjności zwracają uwagę że O4 jest wyjątkowo kiepskim nie udanym autem . Szkoda ze ja musiałem się sam przekonać co to za szmelc i tu nauczka nie sóchaj innych .
Zaledwie przy 130 ma 68,0dB inne marki maja 55,0db koszmarna puszka

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 TSI 150KM 110kW [l/100km]