Ocena kierowcy - Skoda Octavia IV Kombi

Silnik 2.0 TDI 150KM 110kW
Rok produkcji 2021
Skoda Octavia IV Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW od 2020 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Dobra skrzynia
Układ elektryczny : Błędy w komputerze, woda w lampach nie para
Inne : Nawigacja i cały system multimedialny to nieporozumienie. Nawigacja działa źle, prowadzi na drogi których nie ma. Często się zawiesza, miga, grzeje się, ginie głos, nie wyświetla czasami mapy na zegarach,
Niedopracowany samochód, elektronika i całe centrum rozrywki to coś niedobrego (ładnie pisząc). Po co komu dwa porty USB-c? gdzie zwykle wejście USB lub zapalniczka. Mówią o ochronie środowiska, a tu kłody pod nogi, już miało być to ujednolicone. Następna wada do carplay, działa tylko z Google - pytam dlaczego? Android auto też g pytam dlaczego? Skoro mam telefon z huawei bez usług Google i chciałbym wyświetlić yanosika to nie mogę? Iphone też bez kabla nie poszedł, bo trzeba kupić nowy kabel. Dodatkowo zła jakość plastików, samoopuszczajace się oparcie siedzenia, styropian widoczny w przednim zderzaku w grilu (myślałem że to żart). Samochód głośny, w przebieg do 15tys kilkanaście usterek oraz zostawienie samochodu na tydzień, bo padł komputer. Mały zbiornik paliwa bo tylko 45l. Wszystko co piszę to prawda, żeby nie wyglad, silnik i skrzynia to nie dał bym wszędzie jedna gwiazdkę. Ja nie polecam tego auta.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI 150KM 110kW [l/100km]

6,7