Oceny Skoda Octavia IV Liftback 1.0 TSI EVO 110KM 81kW od 2020

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Skoda Octavia IV Liftback 1.0 TSI EVO 110KM 81kW od 2020

~KrissKross
Liftback 1.0 TSI EVO 110KM 81kW
Czwóreczka z plusem. Dałbym piątkę ale.. Minus za oprogramowanie radia, przez pierwsze pół roku masakra! Szczególnie, że obsługa nawiewów i systemów jest za pomocą tego urządzenia i jego ciągłe zawieszanie się było mega irytujące i bardzo niebezpieczne! Po jego aktualizacji praktycznie problemów brak. Minus za lekkie pływanie na autostradzie i Line Assist czasami włącza się bez powodu. Poza Tym furka super, wygodna, pojemna, oszczędna POLECAM!
~krzysiek
Liftback 1.0 TSI EVO 110KM 81kW
Auto spełniło moje oczekiwania w pełni. Jestem bardzo miło zaskoczony jakością wykończenia. Czuje się w tym aucie prawie jak w klasie premium. Bałem się kłopotów z systemem inforozrywki, ale widocznie poprawiono soft, bo nic się nie przycina jak dotąd opisywali użytkownicy.
~Bartosz
Liftback 1.0 TSI EVO 110KM 81kW
Octavia. Do zanudzenia praktyczna i funkcjonalna. Nie ma się do czego doczepić. Tylko gdyby nie te ciągłe "usterki" elektroniki z którymi sama Skoda nie potrafi sobie poradzić...
2,7
~Bartek
Liftback 1.0 TSI EVO 110KM 81kW
Auto kiepskie nie dopracowane i zrobione z awaryjnych podzespołów . Silnik 1.0 to jednak pomyłka padaka totalna . Skrzypi coś za kanapą i za licznikami klapa bagażnika co jakiś czas wali .
Skoda Octavia IV Liftback