Oceny Skoda Octavia IV Liftback 1.5 TSI e-Tec Mild Hybrid 150KM 110kW od 2020

Skoda Octavia IV Liftback 1.5 TSI e-Tec Mild Hybrid 150KM 110kW od 2020 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Skoda Octavia IV Liftback 1.5 TSI e-Tec Mild Hybrid 150KM 110kW od 2020

2,6
~?
Liftback 1.5 TSI e-Tec Mild Hybrid 150KM 110kW
Dawniej skoda była warta ceny jaka by nie była , obecnie to usterkowe słabo prowadzące się auto dla mało wybrednych . Ja się totalnie zawiodłem na aucie i mare która wie o licznych wadach auta a mimo to nie podejmuje systemowych akcji serwisowych które by to naprawiły brną dalej w tą beznadzieję i dlaczego dla pieniędzy przecież ja nigdy więcej nie kupię skody bo im nie zaufam czy inni zrobią tak samo ?
~Tomako
Liftback 1.5 TSI e-Tec Mild Hybrid 150KM 110kW
Samochód do bólu poprawny. Taki "dziadkowóz". Ma wszystko co mieć powinien. Duży, wygodny, spory bagażnik ale zupełnie bez emocji. Nie wiem czy 155.000zł to jest dobra cena. Wydaje się dużo na to co się dostaje w zamian. Kiedyś SKODA Octavia była tani solidnym samochodem ale to chyba już się zmieniło. Jeśli Octavia polecam dopłacić do wersji 2.0 190KM - to nie tylko silnik ale wielowachacz, 4x4, płynniejsza jazda itd.
~Mateusz
Liftback 1.5 TSI e-Tec Mild Hybrid 150KM 110kW
Samochód bardzo przyjemny, silnik dynamiczny, fajnie współpracuje z automatyczną skrzynią biegów. Spalanie jest bardzo niskie, przynajmniej przed zakupem spodziewałem się niższego, a okazuje się, że to katalogowe przy "normalnej" jeździe jest jak najbardziej realne. Fajne wykończenie wnętrza, ładna sylwetka, bardzo dobre led-owe światła, przyjemne wnętrze.
2,6
~Mateusz
Liftback 1.5 TSI e-Tec Mild Hybrid 150KM 110kW
Auto pomyłka , miałem skody były ok ale ten model to dno totalne .
1,3
~Arek
Liftback 1.5 TSI e-Tec Mild Hybrid 150KM 110kW
Dramat nie samochód. Do niczego, nic nie ma, niewiele działa. Marna podróba porządnej marki
~Miś
Liftback 1.5 TSI e-Tec Mild Hybrid 150KM 110kW
Duży, wygodny, bardzo dobrze wykończony samochód. W wersji Style nawet w podstawie niczego mu nie brakuje.
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia IV Liftback 1.5 TSI e-Tec Mild Hybrid 150KM 110kW
6,6
~Sylwester