Lista ocen Skoda Octavia IV RS Liftback (10) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kmiecik
RS Liftback 2.0 TSI 245KM 180kW
cała elektronika to pomyłka zaczęło się po 8 tyś km km tak było super nic cieszyłem się że pomimo setek usterek u innych ja nic nie mam ale do czasu jak się okazało. MATRIX LED parują reklamacja a pan w skodzie twierdzi ze to normalne i wszyscy tak mają , a ja na to że to moje nie pierwsze tego typu i nigdy a przenigdy nie parowały w żadnej marce , zatem skoda ma technologie pozyskiwania wody ale nie wiem czemu w aucie w MATRIX LEDdach .
~Kmiecik
~Rozczarowany Skodą
RS Liftback 2.0 TDI SCR 200KM 147kW
Ten samochód to jedna wielka awaria, dni bez pomarańczowych lampek na desce rozdzielczej przez rok można policzyć na palcach jednej ręki jest szansa, że auto złożone u pana Ryśka z 5 innych jest mniej awaryjne niż ten szrot
~bartosz_piszczek
RS Liftback 2.0 TSI 245KM 180kW
Dzień po odbiorze auta informacja o akcji serwisowej związanej z usterkami elektroniki pokładowej (radio i nawigacja)oraz czujników parkowania z przodu pojazdu
~Darek
RS Liftback 2.0 TSI 245KM 180kW
Sporadyczne zawieszenia/ponowne uruchomienia wyświetlacza. Nic poważnego ale irytujące.
~Buki
RS Liftback 2.0 TSI 245KM 180kW
Jak zwykle klapa bagażnika, trochę zwisów systemu - nie ma tragedii
~bart
RS Liftback 2.0 TSI 245KM 180kW
Od czasu do czasu irytujące zawiechy systemu.
~Markus
RS Liftback 2.0 TSI 245KM 180kW
Klapa , System multimedialny, DCC ( 1szt )
~NIE
RS Liftback 2.0 TSI 245KM 180kW
Najgorsze auto jakie miałem .

Usterki Skoda Octavia IV

Skoda Octavia IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~MateuszKK
RS Liftback 2.0 TSI 245KM 180kW
Punkty od 1 do 4 jak wyżej .
Skoda Octavia IV RS Liftback