Lista ocen Skoda Octavia IV RS Liftback (11) - Ergonomia

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~T
RS Liftback 2.0 TSI 245KM 180kW
Infotainment nie jest taki zły jak niektórzy piszą - wiadomo, że jak się zawiesza i psuje to można się zirytować, ale wg mnie wszystko jest pod ręką. Chyba najgorszą cechą tego auta jeśli chodzi o infotainment jest fabryczna nawigacja - trzeba bardzo uważać żeby się nie zgubić, więc jeżeli jesteś w terenie zupełnie nieznanym lub na trasie są zmiany typu remont, objazd itp. to używaj Googla bo Laura raczej nie pomaga :-) Przeszkadza mi...
~Nowe RS
RS Liftback 2.0 TSI 245KM 180kW
Tablet to fatalne rozwiązanie , nawiewy na tunelu środkowym fatalnie umiejscowione , Fotel kierowcy pomimo ze to RS jest dziwnie wysoko nie można zająć optymalnej pozycji .
~Kmiecik
RS Liftback 2.0 TSI 245KM 180kW
No długo kombinowali jak utrudnić życie ludziom i efekt przeszedł ich oczekiwania nie dość że wszystko fatalnie rozwiązane to ciągle nawal ( 5 odwiedzin w Aso nic to nie pomogło )
~Kmiecik
~Markus
RS Liftback 2.0 TSI 245KM 180kW
Dwie za ten idiotyczny system multimedialny wiedziałem że jest kiepski ale nie spodziewałem się istnej tragedii .
~bart
RS Liftback 2.0 TSI 245KM 180kW
Brak fizycznych przycisków od klimatyzacji, trybów jazdy i systemu start/stop jest niesamowicie uciążliwa.
~Buki
RS Liftback 2.0 TSI 245KM 180kW
Wszystko na swoim miejscu, nawet brak fizycznych przycisków klimy nie przeszkadza
~MateuszKK
RS Liftback 2.0 TSI 245KM 180kW
Katastrofa najgorszy jaki istnieje ( tablet ) i jego obsługa to katastrofa .
~Darek
RS Liftback 2.0 TSI 245KM 180kW
Bez zarzutów. Wszystko pod ręką. Intuicyjnie.
~ZL
RS Liftback 2.0 TSI 245KM 180kW
Wszystko na swoim miejscu - simply clever :-)
Skoda Octavia IV RS Liftback