Oceny Skoda Rapid I

Najnowsze oceny Skoda Rapid I

3,5
~Stodal (gruby200@poczta.wp.pl)
Coupe 1.3 S 58KM 43kW
Fajne autko, ktore jeszcze moze sie podobac na ulicach i wzbudzac zachwyt. Autko dla indywidualisty. Zaluje, ze skoda nie zrobila nastepcy rapida. bo moze dzis by mnie bylo stac na nowego i sprawnego rapida :)
~wojtek sadzik
Coupe 1.3 S 58KM 43kW
W sumie: uwielbiam ten samochód. Czechom juz wielokrotnie udalo sie to co nam nie udaje sie do tej pory. Wszystko to pod szyldem Made in Czechoslovakia. Przypominam na tym forum o wspaniałym modelu 110 R, protoplasta Rapid. Niestety auto w polsce już niedostępne, chyba że zwłoki. A poza tym nie potrafie jeździć żadnym nowoczesnym autem.
~Asthor
Coupe 1.3 S 58KM 43kW
Najdoskonalszy pojazd zza "wschodniej kurtyny". Auto ma sportowy klimat i cieszy wyglądem, jest tanie, jedynie to dziewczyny go nie lubią bo zawsze to jakas konkurencja dla nich - w końcu Skoda to ONA :)))
~yes83
Coupe 1.3 S 58KM 43kW
polecam zdecydowanie polecam jak by włozyc w samochod jakies 3 tys do ceny to istna rakieta
4,1
~pjantas@gmail.com
Coupe 1.3 53KM 39kW
Wszystko lux tylko silnik mógłby być mocniejszy. :)
~Krzysiek
Coupe 1.3 S 58KM 43kW
moim zdaniem jeden z najpiekniejszych samochodow tamtego okresu, jak ktos juz wczesniej napisal, jedynie panienki go nie lubia bo czasem wklada sie w Škode wiecej serca niz w zwiazek z nimi :P
~etapp@op.pl
Coupe 1.3 53KM 39kW
to doskonale auto z dusza za male pieniadze i dajace duzo frajdy z jazdy i posiadania.
~k24b@poczta.onet.pl
Coupe 1.3 53KM 39kW
Rapid to auto niemal doskonałe "Angole" nazwali go prsche dla ubogich!!
~mapet
Coupe 1.2 58KM 43kW
ktoś wcześniej trafnie określił - porshe dla ubogich (posiada wszystko z porshaka oprócz osiągów)
~KILLER
Coupe 1.3 53KM 39kW
Skoda Rapid to auto które jest niemal idealne :) Piękna linia nadwozia, super właściwości jezdne,w sumie to takie Porsche dla uboższych :)