Oceny Skoda Rapid II Spaceback 1.6 TDI 90KM 66kW 2012-2017

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Skoda Rapid II Spaceback 1.6 TDI 90KM 66kW 2012-2017

~Kamil
Spaceback 1.6 TDI 90KM 66kW
Auto w wersji ponad przeciętnej jeśli chodzi o wyposażenie. Felgi 17 cali, wielofunkcyjna kierownica, bluetooth z zestawem głośnomówiącym, tempomat, czujniki parkowania. Silnik to największy atut tego auta. Przestrzeń w środku również zaskakuje. Fajne auto dla rodziny z dziećmi, ekonomiczne i tanie w utrzymaniu.
3,4
~BB
Spaceback 1.6 TDI 90KM 66kW
Samochodem przejechałem około 15 tyś km i robię dzienne przebiegi 200-300km - samochód służbowy, nie wersja wyposażeniowa typu "golas" tylko ambition + nawigacja Samochód nie wyróżniający się absolutnie niczym. Przeciętny, tani, nijaki, wyposażony przeciętnie Za wszystkie dodatki każą sobie słono płacić, jakość taka sobie - plastiki twarde. Bagażnik w wielu miejscach posiada gołą blachę bez dodatkowego wyciszenia, zaczepów czy siatek
~Miro
Spaceback 1.6 TDI 90KM 66kW
Generalnie to dopiero początek naszej wspólnej przygody, planowane jest wspólne przejechanie 300 km. Auto jest miłe dla oka, dość przestronne. Niestety niska wersja wyposażeniowa trochę drażni plastikowością, ale nie jest tragicznie. Niestety większość współczesnych aut ma twarde plastiki, taki czas "księgowych".
~miroslaw_k
Spaceback 1.6 TDI 90KM 66kW
trochę się z Rapidem poznaliśmy, docieramy się. Jeżdżę nim służbowo. Ogólnie jestem z niego zadowolony, ale drobne problemy wieku dziecięcego drażnią.
~Zygmunt
Spaceback 1.6 TDI 90KM 66kW
Silnik 1,6 TDI to rewelacja. Spalanie średnio 4.2 l /100 km. (Silnik)
Skoda Rapid II Spaceback