Lista ocen Skoda Scala (24) - Karoseria

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~User_234
Hatchback 1.0 TSI 115KM 85kW
Kolor czarny metalik, karoseria stalowa. Zgrabnie zaprojektowany z zewnątrz. Wszystko gra stylistycznie. Spasowanie bardzo staranne, dopracowana aerodynamicznie i bardzo dobrze tłumi hałas przy dużych prędkościach. Wytłumiona została pokrywa silnika, czyli cisza i spokój w kabinie. Można rozmawiać bez podnoszenia głosu przy 120-140 km/h.
~Piotr K
Hatchback 1.0 TSI 115KM 85kW
Blacha jak to w nowym aucie - nie wiadomo. Ale lakier i plastiki sprawiają wrażenie solidnych i odpornych. Niebieski kolor auta wygląda rewelacyjnie i myślę, że warto do niego dopłacić. W ogóle wygląd to mocna strona tego auta, może się podobać. Zadziorna i sportowa linia auta robi wrażenie i wcale nie przypomina Skody.
~Maciej Donarski
Hatchback 1.0 TSI 115KM 85kW
Na pewno nikt nie jest w stanie wypowiedzieć się na temat trwałości nowych blach i ich odporności na korozję. Na ten moment możemy dać jedynie informację o spasowaniu. Tutaj absolutnie nie ma do czego się przyczepić. Nowa sylwetka auta jest mocno sportowa, gdy dodamy do niej 18 calowe felgi... bajka!
~Kamil
Hatchback 1.6 TDI 115KM 85kW
O karoserii ciężko mi cokolwiek powiedzieć. Nie zauważyłem rdzy, odpryski czy jakieś rysy pewnie od mycia się zdarzyły, ale powiedziałbym że było ok.
~Adam
Hatchback 1.0 TSI 110KM 81kW
Ludzie są zdziwieni, że to tylko skoda. W kolorze blue race, pakiecie style (przyciemniane szyby z tyłu) i chrome auto prezentuje się bardzo dobrze.
~Bartłomiej
Hatchback 1.0 TSI 115KM 85kW
Klasyczny wygląd - jednym sie podoba innym nie. Miałem "nieprzyjemność" tłuczenia się za ciężąrówką z budowy. Obsypało mnie żwirem spod kół. Zero zarysowań.
~adam_tuliszka
Hatchback 1.0 TSI 115KM 85kW
Auto ma nową linię i wygląda po prostu dobrze. Raz po raz niezaznajomiony z nowością modelu Skody przechodzień zawiesi oko na samochodzie.
~Adamus
Hatchback 1.0 TSI 115KM 85kW
Podczas deszczu otwierając drzwi, powietrze zasysa wodę do wnętrza która spada na kanapę.Taki drobny mankament.
~WAS
Hatchback 1.6 TDI 115KM 85kW
Kolor niebieski metalik. Rewelacja. Na minus jedynie brak nakładek ochronnych przy drzwiach i klapie bagażnika.
Dziennik kosztów dla Skoda Scala
6,4
~ap2b33
Hatchback 1.0 TSI 115KM 85kW
Bez uwag. Żadnej rdzy. Mam auto w kolorze czarnym więc jak zwykle przy klamkach pojawiają się rysy.