Lista ocen Skoda Scala (19) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil
Hatchback 1.6 TDI 115KM 85kW
Auto bardzo ekonomiczne w dieslu. Nie pamiętam żeby przy autostradowej trasie 800-1000 km średnie spalanie wyszło więcej niż 6 litrów. Z trasy 700 km przy średniej prędkości 117 km/h komputer pokazał równo 5.0 litrów średniego spalania. Z innych tras wyniki były rzędu 5.1-5.7 litra. Po mieście jeździłem bardzo mało. Dla mnie to bardzo dobry wynik.
~Jj
Hatchback 1.6 TDI 115KM 85kW
To największy plus tego pojazdu z pośród wszystkich Marek t-mobile i najoszczędniejszy dostępne obecnie pojazd na rynku o niezwykle niskim spalaniu przy zachowanej dobrej dynamice w zasięgu ponad 1000 km (nawet ponad 1300 na jednym tankowaniu)
~Piotr K
Hatchback 1.0 TSI 115KM 85kW
Nie wiem, ja nic nie płacę, wszystko płaci leasing, ale z tego co widziałem faktury z ASO to raczej standard i niezbyt drogo.
~Zbyszek
Hatchback 1.0 TSI 115KM 85kW
Autko ma dobre spalenie, średnio spalanie wynosi ok ok 5.7 litra ale przy jeździe 90-100 w trasie schodzimy poniżej 5
~Arkadiusz
Hatchback 1.5 TSI 150KM 110kW
za krotko uzytkowany, na razie nic złego sie nie dzieje, silnik bardzo oszczedny jak na 150KM benzyna z turbo
~Adamus
Hatchback 1.0 TSI 115KM 85kW
Poza tankowaniem nie wiem jakie są koszty utrzymania,auto na gwarancji z pakietem przeglądów na 4 lata.
~Michał
Hatchback 1.5 TSI 150KM 110kW
Jak wszędzie...dobrze, o ile nie ulegnie awarii coś droższego np. abs
~Tomek
Hatchback 1.0 TSI 110KM 81kW
Daję trochę na wyrost i uwzględniając spalanie przy eko jeździe - bardzo niskie.
~Maciej Donarski
Hatchback 1.0 TSI 115KM 85kW
Auto z salonu więc niczym legendarne słowa handlarza - lać i jeździć.
~adam_tuliszka
Hatchback 1.0 TSI 115KM 85kW
Trudno powiedzieć, auto ma zaledwie lekko ponad 1000km. Czas pokaże.