Lista ocen Skoda Scala (28) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej Donarski
Hatchback 1.0 TSI 115KM 85kW
Przy niższych prędkościach (do 60km/h) słyszymy jedynie cichy świst turbiny przez ma się śmieszne wrażenie jazdy autem elektrycznym. Jeśli nie przeszkadza nam start-stop to na światłach możemy usłyszeć pisk w uszach. Przy 180km/h mamy wrażenie jakbyśmy jechali 120km/h. W połączeniu ze skrzynią automatyczną jest to nieco zdradliwe. Nie pilnujemy obrotów ani biegów a wyciszenie nie pozwala określić nam prędkości. Próg komfortu bez...
~User_234
Hatchback 1.0 TSI 115KM 85kW
Cisza i spokój. Zero wycia i ryku przy przyspieszaniu. Takich decybeli (albo ich braku) szukałem. Jeśli chcę mieć głośno, podkręcam radio - 8 głośników daje radę. Prędkości autostradowe nie powodują bólu głowy z powodu hałasu. Znowu mi się nasuwa porównanie do Superba, jest podobnie cicho. W decybelach pewnie są jakieś różnice, ale odczuwalny hałas jest bardziej niż akceptowalny.
~Bartłomiej
Hatchback 1.0 TSI 115KM 85kW
Zaskakująco dobre. Kierowcy z Toyoty Corolli albo C-HR mogą tylko pozazdrościć. Silnika nie słychać. W środku cicho nawet przy prędkościach autostradowych - można swobodnie rozmawiać nawet z pasażerami siedzącymi z tyłu.
~Tomek
Hatchback 1.0 TSI 110KM 81kW
Bardzo dobrze. Na jeździe testowej najgłośniej było od kół, więc kupując opony wybrałem takie które miały na etykiecie najmniej dB i jest cicho. Nawet przy prędkościach 140 km/h jest cicho.
~adam_tuliszka
Hatchback 1.0 TSI 115KM 85kW
Auto podczas jazdy około 170km/h generuje bardzo mało hałasu. Można swobodnie rozmawiać wewnątrz, zarówno z pasażerem siedzącym obok jak i osobą siedzącą z tyłu. Wyciszenie bardzo dobre.
~Kamil
Hatchback 1.6 TDI 115KM 85kW
Przy prędkościach autostradowych trzeba nieco podnieść głos rozmawiając przez telefon, a przy 160 km/h to lepiej się rozłączyć niż się denerwować że nie słyszymy, albo nie słyszą nas.
~Arkadiusz
Hatchback 1.5 TSI 150KM 110kW
auto wyciszone bardzo dobrze, na autostradzie dopiero powyzej 160km/h szum powietrza robi się trochę intensywniejszy.
~Piotr K
Hatchback 1.0 TSI 115KM 85kW
Jest ok, w mieście czy między wiochami jest cicho. W trasie przy dużych prędkościach też jest ok, ale są auta cichsze.
~Adamus
Hatchback 1.0 TSI 115KM 85kW
Szczególnie silnik cicho pracuje,w normalnym zakresie obrotów. Później to słychać jak warczy.
Dziennik kosztów dla Skoda Scala
6,4
~Greg
Hatchback 1.0 TSI 115KM 85kW
Jest ok jak na ten typ silnika. W mieście nie słychać, w trasie przy 120km/h całkiem dobrze.