Lista ocen Skoda Superb I 2.8 193KM 142kW 2001-2008 (13) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fidel
Sedan 2.8 193KM 142kW
Auto kupiłem używane z przebiegiem 180tkm jedyne co nie działa to podświetlanie znajdujące się w lusterkach podobno standard w superbie. Jak na taki przebieg to myślę że to żadna usterka. Przebiegu się nie boje bo znam osoby które mają te silniki np w passacie czy a6 mają ponad 300tkm i nic się nie dzieje.
~Slaveq
Sedan 2.8 193KM 142kW
Tylko tutaj obniżam notę za jeden drobiazg: skrzypiące spiedzeni - sprężyny - bardzo to denerwujące ale jeszcze nic z tym nie zrobiłem więc piszczenie na nierównościach no wybojach (a jeżdżę po najgorszych bo małopolskich drogach) nadal mnie drażni.
~Tomasz
Sedan 2.8 193KM 142kW
ja ze swoim miałem trochę problemów elektrycznych. Drobiazgi żaróweczki wyświetlacz komputera pod kierownicą itp. Tylko że kopiłem od handlarza więc był bity, podejrzewam że kokpit zdejmował - wszystko jasne :)
~Kamil
Sedan 2.8 193KM 142kW
Jedyna rzecz, z którą miałem problem to wcześniej wspomniane uszkodzenie silniczka sterowania temperaturą powietrza. Wszelkiego rodzaju drobiazgi można naprawiać samemu - wcześniej wspomnianym Vagiem :)Poza tym wszystko ok.
~Jaro
Sedan 2.8 193KM 142kW
Są pewnie usterki jak to w starym aucie. I co za idiota wymyślił żeby schować moduł konfortu pod nogami kierowcy. Najbardziej wrażliwą elektronikie w najbardziej zawilgoconym miejscu
~Marian
Sedan 2.8 193KM 142kW
Jak się dba tak się ma. Zużywają się głównie elementy zawieszenia. Tylko oryginalne części i serwis i nie ma powodu do narzekań (poza cenami).
~Sebastian
Sedan 2.8 193KM 142kW
Zamki w drzwiach i siłowniki szyb często padają. Czujnik światła stopu zapala się bez podstawnie.
~Bobo
Sedan 2.8 193KM 142kW
Jeszcze mi się nie popsuła. Jak się pilnuje na czas - szczególnie zawieszenia, jest o.k.
~Papież
Sedan 2.8 193KM 142kW
Jedynie pierdoły typu zamek drzwi czy silniczki nawiewu - ale to stare auto
~KP
Sedan 2.8 193KM 142kW
ok, ale: skrzypienie w tylnej polce i lewego fotela pasazera - wkurzajace !