Lista ocen Skoda Superb I 2.8 193KM 142kW 2001-2008 (12) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kosmokrator
Sedan 2.8 193KM 142kW
Gdyby była szóstka też bym dał. W tej kategorii większość sedanów nie może się równać do Superba. Pełen komfort. I z przodu i z tyłu nawet dla wysokich i bardzo wysokich, dla szerokich też. O tyle warto wspomnieć że 3 osoby spokojnie się mieszczą ale fotele wymyślone i profilowane na dwójkę pasażerów na kanapie. Za to i na głowę i na nogi miejsca pod dostatkiem (wiem coś o tym - mam 190cm wzrostu, a i wyżsi nie narzekali).
~Kamil
Sedan 2.8 193KM 142kW
Z przodu jest bardzo wygodnie. Czytałem opinię, że komuś nie pasował komfort foteli. Wg mnie jest bardzo dobry. Miejsca z przodu na prawdę bardzo dużo. Jednak przestrzeń z tyłu powoduje zdziwienie ludzi, którzy ze mną jadą. Czytałem że tam jest dużo miejsca ale samemu nie myślałem, że aż tyle.
~Fidel
Sedan 2.8 193KM 142kW
Tu chyba nie trzeba komentować superb jest z tego znany. Ja mając 198cm mogę usiąść na maks odsuniętym fotelu kierowcy i spokojnie moge usiąść z tylu nie dotykając kolanami fotelu kierowcy lepszej rekomendacji nie trzeba.
~Sebastian
Sedan 2.8 193KM 142kW
Z miejscem na długość można porównać tylko z Audi a8, phaetonem lu s klasą. Nawet nowa skoda superb z tyłu nie robi tyle wrażenia co pierwsza generacja. Ustępuje tylko na szerokość wyższym klasom.
~Marian
Sedan 2.8 193KM 142kW
Nie wiem jak oni to zrobili, ale w środku jest więcej miejsca niż wygląda z zewnątrz. Nawet bardzo wysokie osoby, powyżej 190 cm nie będą narzekać na brak miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu.
~Papież
Sedan 2.8 193KM 142kW
Z tyłu tyle miejsca, że można wyprostować nogi Fotele wygodne, z przodu wyprofilowane Z tyłu duży podłokietnik
~Slaveq
Sedan 2.8 193KM 142kW
Fantastycznie. Masz ponad 2 metry - nie ma problemu no chyba że masz 2,50m). Zakres regulacji foteli olbrzymi.
~Jaro
Przestrzeń jest nawet bardziej niż na 5 gwiazdek
~Tomasz
Sedan 2.8 193KM 142kW
tu każdy się zdziwi. Dla mnie aż za dóżo
Dziennik kosztów dla Skoda Superb I 2.8 193KM 142kW
11,8
13,7
~Bobo
Sedan 2.8 193KM 142kW
Jak wyżej. Miejsca szczególnie na tylnej kanapie aż nadto.