Lista ocen Skoda Superb II Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW od 2010 (13) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Cezary
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Ogólnie nic nie stuka, nic nie trzeszczy, nic nie odpada. Jak na razie i oby jak najdłużej. Drobne rzeczy: * trafił mi się egzemplarz, w którym na zimnym sprzęgle coś przyciera. Nie wpływa to na jazdę, bo jak tylko trochę się przejedzie, to już nic nie słychać, ale denerwuje. W dodatku ciężkie do zdiagnozowania, bo nie zawsze się zdarza. Jak na razie jeżdżę z tym, ale w dłuższej perspektywie mam wymianę sprzęgła (może za rok, może za dwa)....
~Mirek
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
No tutaj to jeszcze za mały przebieg /19.000 km/ żeby coś się działo,a już szczególnie poważnego, ale z drugiej strony już nie jeden po takim przebiegu chciał sprzedawać swoje wozidło. Poziom spasowania materiałów zadowalający. Dolałem już 0,5 litra oleju. nie wiem czy to dużo czy mało ale dolać musiałem. Fachowcy uspokajają ze to norma, być może nawet z czasem nie będzie trzeba dolewać. Zobaczymy. Takie ilości dolewek akceptuję.
~Michał
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Jedyny problem w tym, że trzeba dolać oleju. Litr co jakieś 5-7 000 km. Podobno norma w 1.8 TSI. Poza tym nic nigdy nie nawaliło. Dodatkowo klapa bagażnika została za nisko zamontowana, przez co ociera o próg i zdarł się lakier na krawędzi. Muszę wyregulować w ASO i zrobić zaprawkę.
~pawel1419
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Wiadomo, że usterki to kwestia indywidualna samochodu z drugiej ręki. Wszystko zależy jak poprzedni właściciele używali samochodu, ja trafiłem na samochód który co 3 miesiące stoi w warsztacie na co raz to nowe problemy.
~Arturo_25
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Po prawie roku, w okresie dwudziestu-stopniowych mrozów zaczął pojękiwać wentylator wewnętrznego ogrzewania. Ten objaw przechodzi po nagrzaniu samochodu
~Imroath
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Halasujaca wentylacja foteli i wibracje tapicerki przy duzych basach. Wiecej problemow nie mialem
~bartol_kbk
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Jak na razie czasem coś wyjdzie przy przeglądzie, ale to mało istotne drobiazgi.
~SŁavko
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Jedynie co to przepaliła mi się 2 razy żarówka we wstecznym, a tak to nic.
~kooba1972
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
coś stuka od nowości w drzwiach pasażera - pewnie niedokładny montaż.
Dziennik kosztów dla Skoda Superb II Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
10,2
~amos69
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Za mały przebieg... Jak dotychczas bezproblemowo.
Skoda Superb II Kombi