Lista ocen Skoda Superb II Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW od 2010 (12) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Cezary
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Auto nie jest bezawaryjne z racji historii (jestem 3-cim właścicielem, auto było stuknięte z przodu), po zakupie musiałem wyłożyć ok 6k na przegląd, wymiany i naprawy, żeby mieć pewność, że można autem pojeździć. Ostatnio zepsuła się pompa paliwowa + zawór z pompą, trzeba było wymieniać całą pompę (1k pln), bo nie mogłem znaleźć dobrego zamiennika ani wkładu, i zawór w całości (kolejne kilka stówek).
~bartol_kbk
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Spalanie oleju przy tak małym przebiegu jest niedopuszczalne. Skrzynie też powinna zdecydowanie dłużej wytrzymać. Obie naprawy drogie jeśli nie chcemy ich przeprowadzić u Pana Heńka w garażu (mimo że nie były wykonywane w serwisie, bo ceny serwisowe to już mega przegięcie ;-) )
~Mirek
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Tym bardziej żadnych. Choć dwa razy rano zaświeciła mi się czerwona kontrolka płynu chłodzącego. Z uwagi na mróz przyczyn upatrywałem w kłopotach z czujnikiem, ale sprawdziłem stan płynu i spotkała mnie niemiła niespodzianka. Uzupełniłem i będę obserwował uważnie stan.
~Arturo_25
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Póki co wszystko działa ok. Oby tak dalej! Po zapoznaniu się z kilkoma testami długodystansowymi pozostaję spokojnym optymistą.
~SŁavko
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Jak na razie nic poważnego się nie stało i mam nadzieję, że nic nie wyskoczy w jak najdłuższym czasie.
~Imroath
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Auto prawie nowe 10 tys przebiegu - odpukac, narazie bez problemow.
~Michał
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
3 lata, ponad 50 000 i bez jakiejkolwiek awarii.
~pawel1419
Jak wyżej ...
~rysiek
jw ,skoda jak to skoda
Dziennik kosztów dla Skoda Superb II Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
10,2
~edeks
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
brak i niech tak zostanie :)
Skoda Superb II Kombi