Lista ocen Skoda Superb II Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW od 2010 (13) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mirek
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Co prawda to już nie jest tanie auto jak się wydaje niektórym. Chyba już minęły te czasy że Skoda była tanim autem. Żeby było śmieszniej porównywalna wersja Passata była w tym okresie minimalnie tańsza, bo akurat były atrakcyjne pakiety. Ale w sumie i tak Superb II Combi przewyższa konkurencję oferując najwięcej za te pieniądze. Ja mam jeszcze tę możliwość, że kupiłem ciężarówkę /to też był mocny argument - rejestracja na 5 osób/ Odliczając...
~pawel1419
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Samochód ładny i wygodny ale jak to ktoś napisał na jednym z forum "luksusowy szrot". Samochód może i nie jest drogi ale przez swoją awaryjność i wady fabryczne (czytaj pobieranie oleju) nie powinien w ogóle opuścić fabrykę. Widok sadzy na tylnej części samochodu to dla niego norma. Wiecznie ubrudzona kostka na podwórku to codzienność, samochód po prostu wypluwa ją przy każdym uruchomieniu silnika przy porannym wyjeździe do pracy.
~SŁavko
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
W tej cenie nie ma korzystniejszego auta w tym segmencie, za bardzo bogato wyposażonego Superba zapłaciłem 120 000, ale mam podgrzewane fotele przód i tył, parktronic z przodu i z tyłu, biksenony, nawigację Columbus z DVD, podgrzewaną przednią szybę, zmieniarką CD i paroma gadżetami, których już nie jestem w stanie zapamiętać.
~Arturo_25
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Ogrzewanie tylnej kanapy, podgrzewana przednia szyba, czujniki parkowania przód i tył, zmieniarka 6CD + karta SD + ogromne rozmiary kabiny i bagażnika + sprawdzone napęd ze stajni Volkswagen / Audi i dziesiątki innych bajerów za tą cenę ! Oferta warta sprawdzenia :)
~amos69
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Wersja Platinum plus pare dodatkow i cena zamknieta na 140tys nie jest tanio, ale za A4 w podobnej konfiguracji zaplacilbym ponad 190tys, Passat ta sama cena, jednak mi sie nie podobal.
~Imroath
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Mam jak to mowia \"full opcje\". Kosztowala 130 tys brutto. BMW czy Audi czy Mercedes takiej wielkosci i z takim wyposazeniem kosztowal by 350 tys.
~kooba1972
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Rewelacja. W poziomie Ambition jest naprawde dużo fajnych i przydatnych dodatków, że nie trzeba specjalnie nic więcej dodawać.
~Michał
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Praktycznie nie ma się do czego przyczepić a zalet cała masa więc trzeba dać ocenę 5.
~Cezary
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Warte swojej ceny. Bardzo wygodne, dobrze wyposażone, za rozsądną cenę.
~edeks
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Cena zakupu bardzo konkurencyjna, dobre wyposażenie standardowe.
Skoda Superb II Kombi