Lista ocen Skoda Superb II Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW od 2010 (14) - Widoczność

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Cezary
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Widoczność to jedyny poważny mankament, jaki zgłaszam. Duża przednia szyba sugerowałaby dobrą widoczność, ale niestety to tylko złudzenie. Jestem dość wysoki, więc fotel musi być mocno odsunięty i opuszczony. Lewy słupek wchodzi mi w podstawowy obszar widzenia, prawą stronę zasłania trochę lusterko. Na plus: * lusterka bardzo przejrzyste, * asystent cofania - czujniki przód/tył, przydałyby się też po bokach, * doświetlanie skrętu i...
~Arturo_25
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Bądźmy szczerzy. Ktoś kto decyduje się na prawie pięciometrowe kombi nie może oczekiwać, że z perspektywy kierowcy dostrzeże każdy szczegół otoczenia. Inaczej powinien wybrać Smarta :)) Na szczęście czujniki z przodu i tyłu wraz z graficznym oraz akustycznym system wizualizacji rozwiązują te problemy. W ciasnej i zakorkowanej Warszawie spokojnie parkuje w miejscach zaledwie o kilkanaście centymetrów dłuższych niż moja SKODA :)
~Mirek
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Dzisiejsze kombiaki są bardzo obłe i zabudowane. Na szczęście urządzenia elektroniczne pomagają w parkowaniu bo bez nich na pewno byłoby ciężej. Konkurencja ma podobny problem. Jest to pierwsze auto w którym mam czujniki z przodu i z tyłu ale już wiem że w następnym też chcę je mieć. Graficznie na dużym ekranie czytelnie pokazuje nam odległości od przeszkody.
~Imroath
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Ukrywać nie muszę że to duże auto - ale na widoczność nie mozna narzekac. Boczne lusterka sa duże, środkowe też i do tego automatycznie ściemniajace i nic nie oślepia w nocy. Przy parkowaniu pomagaja dodatkowo czujniki przod+tyl, ale mysle ze nawet bez nich nie bylo by przoblemów.
~pawel1419
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Samochód duży i przestronny, nie ma problemu z widocznością podczas prowadzenia. Ma ogromne lusterka wsteczne, może aż za duże. Jazda nocą nie sprawia problemów, polecam światła biksenonowe, które automatycznie dostosowują się do prędkości jazdy.
~bartol_kbk
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Bardzo dobra widoczność we wszystkich kierunkach. Duże szyby poprawiają widoczność na boki i do tyłu. Mino to Czujniki parkowania z przodu i tyłu i na boki przydają się ;-)
~SŁavko
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Bardzo dobra widoczność w każdą stronę, czujniki parkowania bardzo ułatwiają sprawę podczas parkowania i wjeżdżania do ciasnego garażu.
~Michał
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Widoczność bardzo dobra w każdą stronę. Mimo, że auto ma blisko 5 metrów to nie ma problemu z parkowaniem, czy to prostopadle czy równolegle.
~edeks
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Dobrze, że czujniki parkowania są w standardzie ;) Dość szerokie przednie słupki ograniczają widoczność na skrzyżowaniach. Ale ogromny plus za duże lusterka.
~luke
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Przeszkadzają mi przednie słupki. Może to kwestia ustawienia fotela ?
Skoda Superb II Kombi