Lista ocen Skoda Superb II (5)

3,3
~nickymicky
Sedan Facelifting 2.0 TSI 200KM 147kW
Bardzo słabo w porównaniu do poprzednika, widać i czuć oszczędności w każdym miejscu auta, gorzej wykonane, gorzej spasowane nie wspomnę, że widzę serwisantów 3x częściej niż przy użytkowaniu poprzedniego modelu.
~Marek
Kombi Facelifting 2.0 TSI 200KM 147kW
Posiadam Skodę Superb II kombi z 2015r. w wersji Elegance z mocnym 200 konnym benzynowym silnikiem. Samochód według mnie ma prawie same zalety oprócz jednej - spalanie. Przyzwyczajony do jazdy dieslem, zapotrzebowanie na "wache" ok. 8-10 l to jak na razie dla mnie abstrakcja. W mojej wersji chyba najsłabsze ogniwo to system multimedialny oraz głośniki.
~Craker
Sedan Facelifting 2.0 TSI 200KM 147kW
Mimo super poprawy jakościowej Czesi nadal robią tanie kopie VW a kopie to kopie i dobre nie będą. Silnik fatalny, jakość wykonania przeciętna, utrata wartości powala ( bo skoda traci 60 % ) Plusy ergonomia, wielkość, wygodne siedzenia .
~Michu
Sedan 2.0 TSI 200KM 147kW
Niesamowtie są te silniki. Na odcinku 85km poza miastem komputer pokazał 5,8 l. Co prawda zalany shell V power 100 no i jazda mega spokojna. Podobno nowsze TSI są jaszcze bardziej oszczędne. A jeżeli nie zależy na oszczedzaniu wciska się pedał gazu i opalasz pedarde...i wszystkie TDI zostawiamy w tyle (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Jj
Sedan 2.0 TSI 200KM 147kW