Lista ocen Skoda Superb II (88)

~Roman l. 55
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Silnik od niskich obrotów ma wystarczający moment napędowy. Przy skrzyni DSG ustawionej na opcję S, staje się naprawdę żwawym autem, które z łatwością przyspiesza. Nie ma odczuwalnej "dziury" po dodaniu gazu, odpowiedź silnika jest natychmiastowa. Powyżej 120 tys km były problemy z wtryskiwaczami załatwione po dolaniu specjalistycznego dodatku do paliwa (szczególnie zimą!). Zdarza się też nieregularna praca i klekotanie na zimnym silniku -... (Silnik)
~Grzesiek
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Auto stosunkowo duże, fajnie się prowadzi, nie sprawia kłopotów i stosunkowo mało pali. Ma dużą ilość przydatnych drobiazgów (np. podświetlane klamki, parasol w drzwiach itp.
~Tomek_BB
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Dobre auto o wysokim komforcie jazdy i całościowo zawsze na chodzie. Ocenę obniżają liczne drobne usterki elektryki oraz nie do końca pewna praca skrzyni DSG. Poważne wątpliwości budzi też wysokie spalanie.
~radziu
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Obecnie rowniez A6 jak wspomnialem ale wsiadam do Skody duzo chetniej niz do A6 w co sam na poczatku nie bylem w stanie uwierzyc. Obszerne i wygodne auto segmentu sredniego na codzien i na wypady z rodzina i co przede wszystkim za normalne pieniadze. Moim zdaniem doskonaly stosunek ceny do jakosci i wyposarzenia.
~Łukasz Baścik
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Gdyby nie wadliwe działanie skrzyni biegów, dziwne odgłosy spod maski byłbym pełen uznania dla tego samochodu.
~zbyszekruba
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Skoda Superb kombi oferuje ogromne możliwości, zwłaszcza dla wysokich osób i większej rodziny. Samochód w wersji kombi idealnie się nadaje na auto służbowe, ma stonowany elegancki wygląd i ogromną przestrzeń w bagażniku na walizki i inne materiały.
~superb
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Przestrzeń z przodu i na tylnej kanapie. Funkcjonalność i wyposażenie. 565l bagażnik z systemem twindoor.
~Marcin
Sedan Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. Sedan może nie jest zbyt urodziwy, ale kupiony bardziej rozsądkiem niż oczami i uważam, że było warto. Kupiony z Das Welt Auto z przebiegiem lekko ponad 200 tys. km, u mnie na tą chwilę blisko 300 i nic grubszego się nie działo. Regularne wymiany oleju w silniku i skrzyni DSG i może to jest klucz do sukcesu.
~Igor Michalik
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Witam, Na wstępie zaznaczę, że posiadamy w rodzinie dwie Skody Superb (Kombi 170 km Diesel i Sedan 140 KM Diesel). Oba auta praktycznie mogę ocenić bardzo wysoko. Jedynie w sedanie nie potrafię zrozumieć sensu zastosowania na tylnej klapie przycisków, które należy wciskać na przemian, żeby otworzyć całą klapę, lub tylko jej część. (Ponoć po faceliftingu to zmieniono, o czym przekonam się za 3 miesiące, gdyż właśnie dzisiaj zamówiłem...
~Bogdan
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Znakomite auto, za dosłownie ułamek ceny jakie należy zapłacić za inna markę i znaczek. Poprzednio jeździłem tylko Volvo - ostatnio S80 poprzedniej generacji. Lepiej wyposażony Superb jaki kupiłem wersja Platinum kosztuje o 150 000 mniej, aniżeli S80 który chciałem kupić - wersja Summum(!!) - trakcja, osiągi i ilość miejsca we wnętrzu lepsze niż w S80 - czegóż chcieć więcej?