Oceny Skoda Superb II Sedan Facelifting

Skoda Superb II Sedan Facelifting - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Skoda Superb II Sedan Facelifting

~Jakub
Skoda Superb II
Swój egzemplarz nabyłem z przebiegiem 180kkm w salonie sprzedającym auta nowe/poleasingowe. Ten samochód to świetna alternatywa dla osób szukających auta z dużą przestrzenią, które nie jest kombi (mi kombiaki strasznie się nie podobają). 220kkm na liczniku a śladów zużycia niemalże brak. Spadku mocy chyba też nie uświadczyło (spokojnie mogę się rozpędzić do katalogowej prędkości maksymalnej). Miałem trochę obaw przed zakupem co do jednostki...
~Adriano
Skoda Superb II
Auto poleasingowe, w super stanie, zadbane, pachnące nowością. Auto ekonomiczne, ergonomiczne, przestronne, bagażnik nie do zapełnienia. W trasie zbiera się szybko, nie ma problemów z wyprzedzaniem. Z eksploatacji, oprócz standardowych wymian oleju i filtrów, klocków i tarcz hamulcowych, wymieniałem tylko przednie łączniki stabilizatorów.
3,3
~nickymicky
Sedan Facelifting 2.0 TSI 200KM 147kW
Skoda Superb II
Bardzo słabo w porównaniu do poprzednika, widać i czuć oszczędności w każdym miejscu auta, gorzej wykonane, gorzej spasowane nie wspomnę, że widzę serwisantów 3x częściej niż przy użytkowaniu poprzedniego modelu.
~Craker
Sedan Facelifting 2.0 TSI 200KM 147kW
Skoda Superb II
Mimo super poprawy jakościowej Czesi nadal robią tanie kopie VW a kopie to kopie i dobre nie będą. Silnik fatalny, jakość wykonania przeciętna, utrata wartości powala ( bo skoda traci 60 % ) Plusy ergonomia, wielkość, wygodne siedzenia .
~Log217
Skoda Superb II
Dobry egzemplarz z dobrym wyposażeniem. Biały z jasnym wnętrzem, robi dobre wrażenie, jest wygodny, poręczny, i mnie pasuje słowo: przyzwoity.
~Jakub
Skoda Superb II
Ekonomiczne i przestrzenne autko. Dość małe spalanie, użytkowane głównie w trasie. Póki co spalanie waha się w granicach 5-6 litrów na 100km. Trafiłem na bardzo zadbaną sztukę po leasingu :)
~Sloowianin
Skoda Superb II
Auto przyzwoite, ale bez większych fajerwerków. Na plus - ilość miejsca dla pasażerów i wygodna tylna kanapa. Na minus - wykończenie. Plastiki lubią od czasu do czasu zaskrzypieć.
~Mateusz
Skoda Superb II
Auto przestronne, ekonomiczne i wygodne. Dobry zakup, pewna odsprzedaż
~Nowy użytkownik marki Skoda
Skoda Superb II
Szukałem długo czegoś duźego, ale taniego w eksploatacji i znalazłem.
2,2
~Lukmar
Skoda Superb II
Kierowca jeżdżący tym samochodem, po bardzo szybkim czasie zaczyna zauważać nieproporcjonalne kształty jego bryły... długi, wąski z nieproporcjonalnym do całości tyłem i bagażnikiem
Skoda Superb II Sedan Facelifting