Lista ocen Skoda Superb II Sedan Facelifting (17)

~Adriano
Sedan Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW
Auto poleasingowe, w super stanie, zadbane, pachnące nowością. Auto ekonomiczne, ergonomiczne, przestronne, bagażnik nie do zapełnienia. W trasie zbiera się szybko, nie ma problemów z wyprzedzaniem. Z eksploatacji, oprócz standardowych wymian oleju i filtrów, klocków i tarcz hamulcowych, wymieniałem tylko przednie łączniki stabilizatorów.
3,3
~nickymicky
Sedan Facelifting 2.0 TSI 200KM 147kW
Bardzo słabo w porównaniu do poprzednika, widać i czuć oszczędności w każdym miejscu auta, gorzej wykonane, gorzej spasowane nie wspomnę, że widzę serwisantów 3x częściej niż przy użytkowaniu poprzedniego modelu.
~Marcin
Sedan Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. Sedan może nie jest zbyt urodziwy, ale kupiony bardziej rozsądkiem niż oczami i uważam, że było warto. Kupiony z Das Welt Auto z przebiegiem lekko ponad 200 tys. km, u mnie na tą chwilę blisko 300 i nic grubszego się nie działo. Regularne wymiany oleju w silniku i skrzyni DSG i może to jest klucz do sukcesu.
~Log217
Sedan Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Dobry egzemplarz z dobrym wyposażeniem. Biały z jasnym wnętrzem, robi dobre wrażenie, jest wygodny, poręczny, i mnie pasuje słowo: przyzwoity.
~Jakub
Sedan Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW
Swój egzemplarz nabyłem z przebiegiem 180kkm w salonie sprzedającym auta nowe/poleasingowe. Ten samochód to świetna alternatywa dla osób szukających auta z dużą przestrzenią, które nie jest kombi (mi kombiaki strasznie się nie podobają). 220kkm na liczniku a śladów zużycia niemalże brak. Spadku mocy chyba też nie uświadczyło (spokojnie mogę się rozpędzić do katalogowej prędkości maksymalnej). Miałem trochę obaw przed zakupem co do jednostki...
~Sloowianin
Sedan Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Auto przyzwoite, ale bez większych fajerwerków. Na plus - ilość miejsca dla pasażerów i wygodna tylna kanapa. Na minus - wykończenie. Plastiki lubią od czasu do czasu zaskrzypieć.
2,2
~Lukmar
Sedan Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Kierowca jeżdżący tym samochodem, po bardzo szybkim czasie zaczyna zauważać nieproporcjonalne kształty jego bryły... długi, wąski z nieproporcjonalnym do całości tyłem i bagażnikiem
4,1
~Lucman87
Sedan Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Autko polecam wszystkim wysokim kierowcą i rodzinom 2+2. Planując dalekie podróże zawszy myślę, że pojadę moją Skodą. Świetne auto, ale koniecznie bez DSG.
~Craker
Sedan Facelifting 2.0 TSI 200KM 147kW
Mimo super poprawy jakościowej Czesi nadal robią tanie kopie VW a kopie to kopie i dobre nie będą. Silnik fatalny, jakość wykonania przeciętna, utrata wartości powala ( bo skoda traci 60 % ) Plusy ergonomia, wielkość, wygodne siedzenia .
~Marcin
Sedan Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Dynamiczny silnik i oszczędny. W połączeniu ze skrzynią biegów DSG bardzo przyjemniej się jeździ. (Silnik)
Skoda Superb II Sedan Facelifting