Lista ocen Skoda Superb II Sedan (67) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krystian1986
Sedan 1.4 TSI 125KM 92kW
Przestrzeń w przypadku Skody Superb to flagowe hasło, naprawdę bardzo przestronne auto zarówno dla kierowcy i pasażera z przodu jak i dla pasażerów z tyłu, co więcej mając dzieci w fotelikach na tylnej kanapie nie ma obaw że dotkną nogami do siedzeń kierowcy czy pasażera.
~uzzytkownik
Sedan 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Wciąż nie jechałem niczym w podobnej cenie, co było by tak przestronne. Jedynie miejsce środkowe tylnej kanapy jest bez sensu - twarde, niewygodne i zagłówek nie podnosi się wystarczajaco. Co nie zmienia faktu, że dla 4 osób jest doskonale!
~Marceli
Sedan 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Każdy szuka jakiegoś kompromisu. W moim przypadku skoda zapewnia odpowiedni stosunek przestrzeni do oczekiwań, choć dodatkowe 2-3 centymetry więcej na nogi z w tylnym rzędzie kosztem pojemności bagażnika było by bardziej korzystne.
~Jarek
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Z przodu miejsca jest tyle ile w przeciętnym samochodzie tej klasy, natomiast z tyłu Superb zdecydowania wyrasta ponad swoja klasę. Auto musiało być projektowane z myślą o przewożeniu na tylnym siedzeniu prezesów, dyplomatów i innych VIP-ów.
~rafalwojciechowski@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Miejsca pod dostatkiem, z tyłu wręcz rozpusta, koszykarz może nogę na nogę założyć, dzieciaki w fotelikach w ogóle mi nie dosięgają nóżkami oparć. Bagażnik przepastny ze świetnym otwieraniem na dwa sposoby, w bagażniku różne haczyki i uchwyty.
~artek
Sedan 1.4 TSI 125KM 92kW
Nie ma w formularzu takiej skali, żeby to ocenić. Dla Superba powinno być "8". Mam 180 cm wzrostu, więc siedzę raczej daleko od kierownicy i w końcu dziecko nie kopie mnie w plecy (i to brakuje mu ok. 30 cm !!!!!!)
~maras86
Sedan 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Tutaj miejsca jest...tyyyylllllleeeee no może tyylllee. Mega wielka przestrzeń dla każdego i w każdym miejscu. Ewentualnie na tylnej kanapie pasażer na środku może czuć lekki dyskomfort.
~Boratek
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Bezkonkurencyjnie! W tej klasie żaden samochód nie oferuje tyle miejsca pasażerom z tyłu co SUPERB. Krótko przed zakupem jechałem do Niemiec AUDI A6 - z tyłu, niestety - i cóż ... rozczarowanie.
~3.6 V6 FSI
Sedan 3.6 FSI 4x4 260KM 191kW
Tutaj Superb nie ma konkurencji. W drugim rzędzie siedzeń można swobodnie założyć sobie nogę na nogę, a nawet spróbować potańczyć. Szerokość również w pełni mnie zadowala.
Dziennik kosztów dla Skoda Superb II Sedan
6,2
8,4
~Grzesiek
Sedan 1.9 TDI PD 105KM 77kW
prawie 5 metrów wozu robi swoje.. z przodu jest sporo miejsca, a z tyłu nie było osoby która by nie zdziwiła sie jak duzo ma miejsca..nawet dalekie podróze sa komfortowe.
Skoda Superb II Sedan