Lista ocen Skoda Superb II Sedan (123)

4,1
~ktm
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Dobrze ale chyba troszkę przereklamowany. Skoda ma swietna prase.
~Mihoo
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Fantastyczna przyjemność z jazdy. Jeździłem Passatem 2.0 TDI DPF 170 KM DSG. Teraz silnik CR- duża różnica w kulturze pracy (mniejsze wibracje i hałas) i równomierniejsze rozwijanie mocy. (Silnik)
~Kamyk
Sedan 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Super(B) A jeśli chodzi o drugi minus to nagłośnienie jest beznadziejne i już.
~RaV
Sedan 3.6 FSI 4x4 260KM 191kW
Bardzo wdzięczny rodzinny samochód - mega przestronny i pakowny. Do tego z tym motorem dodatkowo wywołuje mega banana na twarzy. Brzmi, wkręca i przyspiesza tak, ze powoduje zdziwienie w oczach innych. Do tego bardzo umiarkowane spalanie mocno zależne od ciężkości podeszwy, ale spalanie na poziomie 9-10 litrów na trasie przy tej pojemności wręcz rozpieszcza. Nigdy nie brakuje mocy pod nogą. Wersja Platinium rozpieszcza. Jest to świetna opcja...
~SaltMine
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Zdecydowanie polecam. Wybierałem pomiędzy Insignią, Mondeo i Superb - wybrałem skode bo cena do jakości jest idealna.
~Tomas
Sedan 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Nastepnym razem wezme kombi 3.6 V6 FSI tylko najpierw zainwestuje w stacje benzynowa :)
~Paweł
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Niezłe autko. Jeździłem poprzednikiem i bez wahania kupiłem II.
4,1
~ZOLTAR
Sedan 3.6 FSI 4x4 260KM 191kW
BARDZO WYSOKA KULTURA PRACY - trwały - niezawodny i tani w eksploatacji i serwisie. (Silnik)
~Atom
Sedan 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Nieco \"krótki\" pierwszy bieg, zwłaszcza wyczuwalne przy próbie szybkiego rozpędzania. (Skrzynia biegów)
~Krzysiek
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Początkowo zastanawiałem się nad Octacią, ale z czystej ciekawości wszedłem sprawdzić ile by kosztował superb. No i lekko mnie zatkało no fakt może auto o 2-3 lata starsze ale jeśli chodzi o komfort jazdy i wyposażenie to czapki z głów. Jedyna poważniejsza przygoda puki co z tym autem to taka, że auto było po kolizji z sarno niby nie mocno no ale jednak (jeszcze gdzieniegdzie sierść wypada :D). po wymianie rozrządu mechanik niestety nie...
Skoda Superb II Sedan