Lista ocen Skoda Superb II Sedan (123)

~Hiciu
Sedan 3.6 FSI 4x4 260KM 191kW
Określenie "Nie dostanie się więcej za mniej" zdecydowanie pasuje do tego samochodu. Superb zdecydowanie prowadzi w kategorii cena/jakość. Może nie jest to auto dla koneserów ale śmiało można powiedzieć samochód uniwersalny.
~Remek
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Ogólnie autko mimo wszystko fajne. Ładne i przemyślane gabarytowo. Jest wąskie i długie, dużo miejsca z tyłu i super patent z podwójną klapą bagażnika. Idealne do ślubów.
~MM
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Wielkie, mocne auto do tego dobrze wykonane. Testy w gazetach nie kłamią. Zdecydowanie polecam.
~malypb
Sedan 3.6 FSI 4x4 260KM 191kW
Bardzo wygodne, przestronne auto z kopytem! Udanie laczy w sobie wiele kompromisow. Auto rodzinne - "sportowe", praktycznosc - fun z jazdy, itp. itd. Jezeli chodzi o stosunek kosztow do jakosci i osiagow to moim zdaniem nie ma zadnych konkurentow. Bliskie sa Insignia 2.8V6 lub C5 3.0V6 HDI. Konkurencja premi8um to juz zupelnie inne pulapy cenowe.
~artek
Sedan 1.4 TSI 125KM 92kW
To moja 2-ga opinia. Pierwszą napisałem 5 lat temu, kiedy miałem przebieg 2.000 km. Dziś mam 126.000 km i dokładnie to samo zdanie o tym aucie. Jest ekstra. Wielkie, niezawodne, tanie w utrzymaniu i nie "bije po oczach" znaczkiem na masce :)) Więcej info jest w szczegółowej ocenie.
~rafalwojciechowski@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Świetne auto, w odróżnieniu od fotografii na żywo samochód bardzo reprezentacyjnie i ciekawie wygląda, dużo miejsca, świetna jakość wykonania, deska rozdzielcza z chromowanymi ramkami trąca wręcz luksusem, w środku cisza, nic nie skrzypi, nic nie hałasuje, superwygodne fotele, i niezniszczalny silnik diesla, który potrafi zejść do 4,5L na trasie, jeste bardzo dobrze!
~BigPiotr
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Znakomite auto o ponadstandardowej przestrzeni. Bardzo przyjemnie się jeździ bez żadnych kompromisów. Szkoda, że zwraca uwagę, zbyt dużo dyrektorów takimi jeździ.
~wrotas2
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Świetny samochód, ergonomiczny, szybki i wielozadaniowy (na codzień z tyłu jeździ 2 dzieci). Bagażnik spokojnie pozwala spakować się na wakacje 4-osobowej rodzinie.
~Makaro
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Bardzo dobrze. Choc nie idealnie. Poprzednio jeżdziłem też Superbem 1.9 tdi dopalonym do ok. 170KM i tu przewaga Diesla była bardzo wyraźna. Od samego dołu rwał aż miło. Tu zaczyna dopiero od ok. 3500 obr. Za to kultura pracy i hałas to przepaść. Oczywiście ma korzyść benzyniaka. (Silnik)
3,5
~MirMac
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Bardzo lubię Skodę, ale nie mogę pogodzić się z tym, że nie jestem już pewny tego, czy znowu coś nie wyskoczy. Z powodu uszkodzonej navi miałem stracony wyjazd do D. Tryb awaryjnej pracy silnika 300 km od domu nie należał do przyjemnych doświadczeń. Miałem wcześniej Peugeota 407 sw 2.0 hdi- nie powiem- też się psuł, ale nigdy nie miałem TAKICH problemów jak teraz ze Skodą.
Skoda Superb II Sedan