Lista ocen Skoda Superb II Sedan (123)

~Boratek
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Silnik pracuje jak zegarek, dynamiczny i cichy. Ostatnio przejechałem się z kolega nowym Mercedesem E-klasą z 2,2 l dieslem i ... silnik było słychać wyraźnie głośniej - to tak dla porównania. (Silnik)
~PiotrS_Pl
Sedan 1.4 TSI 125KM 92kW
Auto bardzo przestronne, miejsca tyle że koszykarz nie będzie narzekał na jego brak, jednak do bardzo dynamicznych nie należy (z podkreśleniem na bardzo).
~Bania
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
jestem z samochodu ogole bardzo zadowolony, skrzynia rewelacja, wygoda, przestrzen. tylko trzeba bardz odbac o lakier i bezowa skore, predko sie brudzi!
3,2
~wur@ilot.edu.pl
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Pomimo wysokiej klasy samochodu zarejestrowane usterki są na tyle poważne, że ocena za całokształt jest niska.
~foreks
Sedan 1.4 TSI 125KM 92kW
W tej cenie najlepsze auto, duzo miejsca, dobre wykonanie, estetyczne i przewidywalne wnetrze.
~Grzesiek
Sedan 1.9 TDI PD 105KM 77kW
105 km. nie jest sprinterem ale daje radę, nie ma zbytnich problemów z wyprzedzaniem nawet przy komplecie pasażerów, z góry z wiatrem ok 200km/h elastycznośc przyjemna. (Silnik)
~Krystian1986
Sedan 1.4 TSI 125KM 92kW
Auto spisuje się świetnie, podróż w 4 osoby na dłuższy dystans to przyjemna wycieczka a nie odliczanie kiedy dotrze się na miejsce.
2,7
~Tak i Nie
Sedan 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
auto dość ciekawe ale to za mało kłopoty z elektroniką spora awaryjność bardzo kiepskie materiały plastikowe i tapicerskie a za taką kwotę to można sobie wybierać a tu nie dosyć że utrata wartości ogromna to ciągle nawala Auto niedopracowane i przereklamowane. Nie polecam.
~dao
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Gdyby nie wygląd to 5, ale niestety to auto wygląda okropnie. Dostałem je jako służbowe po szafie, 50 kilkuletnim małym grubasie. Jemu pasowało idealnie, pewnie zależało mu, aby duuugim autem zamaskować swoje kompleksy. Ja nigdy bym go nie kupił.
~Aleks
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Jeżdżę non-stop już ponad 25lat, jeździłem różnymi markami (M190D też), ale Superb zaskoczył mnie totalnie. Za cały okres eksploatacji, spalona jedna żarówka i wymiana czujnika temp. w klimie.
Skoda Superb II Sedan