Lista ocen Skoda Superb II Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW 2008-2013 (26) - Całokształt

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bania
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
jestem z samochodu ogole bardzo zadowolony, skrzynia rewelacja, wygoda, przestrzen. tylko trzeba bardz odbac o lakier i bezowa skore, predko sie brudzi!
~Bombel
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Bardzo wygodny i przestronny samochód przez 3 lata oprócz rzeczy eksploatacji bez awaryjny i bez wkładu finansowego
~SaltMine
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Zdecydowanie polecam. Wybierałem pomiędzy Insignią, Mondeo i Superb - wybrałem skode bo cena do jakości jest idealna.
~wur@ilot.edu.pl
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Pomimo wysokiej klasy samochodu zarejestrowane usterki są na tyle poważne, że ocena za całokształt jest niska.
~Błażej
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Ogólnie autko godne polecenia, przed kupnem dokładnie sprawdzić stan silnika koszt napraw jest potężny.
~Kuba
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
superb to naprawdę dobre auto w porównaniu do poprzedniego naprawdę zdecydowanie lepiej
~MM
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Wielkie, mocne auto do tego dobrze wykonane. Testy w gazetach nie kłamią. Zdecydowanie polecam.
~superb
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Przestrzeń z przodu i na tylnej kanapie. Funkcjonalność i wyposażenie. 565l bagażnik z systemem twindoor.
~Boras
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
obawiam się, że to auto nie jest obliczone na zbyt duże przebiegi... Obym się mylił.
~Paweł
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Niezłe autko. Jeździłem poprzednikiem i bez wahania kupiłem II.
Skoda Superb II Sedan