Oceny Skoda Superb II Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW 2008-2013

Skoda Superb II Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW 2008-2013 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Skoda Superb II Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW 2008-2013

~MirMac
Skoda Superb II
Bardzo lubię Skodę, ale nie mogę pogodzić się z tym, że nie jestem już pewny tego, czy znowu coś nie wyskoczy. Z powodu uszkodzonej navi miałem stracony wyjazd do D. Tryb awaryjnej pracy silnika 300 km od domu nie należał do przyjemnych doświadczeń. Miałem wcześniej Peugeota 407 sw 2.0 hdi- nie powiem- też się psuł, ale nigdy nie miałem TAKICH problemów jak teraz ze Skodą.
~Andrzej
Skoda Superb II
Kto nie spróbuje ten i tak nie uwierzy :) Nie zamieniłbym na Avensisa, Mondeo, Pasata nad A6 i BMW 5 i E klasse bym się zastanowił ale tylko do momentu wystawienia faktury za takie wyposażenie! Mam wersję Platinium z DSG.
~Bogdan
Skoda Superb II
Znakomite auto, za dosłownie ułamek ceny jakie należy zapłacić za inna markę i znaczek. Poprzednio jeździłem tylko Volvo - ostatnio S80 poprzedniej generacji. Lepiej wyposażony Superb jaki kupiłem wersja Platinum kosztuje o 150 000 mniej, aniżeli S80 który chciałem kupić - wersja Summum(!!) - trakcja, osiągi i ilość miejsca we wnętrzu lepsze niż w S80 - czegóż chcieć więcej?
Dziennik kosztów dla Skoda Superb II Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
6,1
~Błażej
Skoda Superb II
Ogólnie autko godne polecenia, przed kupnem dokładnie sprawdzić stan silnika koszt napraw jest potężny.
~Aleks
Skoda Superb II
Jeżdżę non-stop już ponad 25lat, jeździłem różnymi markami (M190D też), ale Superb zaskoczył mnie totalnie. Za cały okres eksploatacji, spalona jedna żarówka i wymiana czujnika temp. w klimie.
~BigPiotr
Skoda Superb II
Znakomite auto o ponadstandardowej przestrzeni. Bardzo przyjemnie się jeździ bez żadnych kompromisów. Szkoda, że zwraca uwagę, zbyt dużo dyrektorów takimi jeździ.
2,2
~Marek
Skoda Superb II
Nie polecam, jak szybko sprzedałem Mondeo tak szybko chce je kupić ponownie.Tzw bubel w większym pudełku, przykro tyle pieniędzy za to płacić :/
~Kuba
Skoda Superb II
superb to naprawdę dobre auto w porównaniu do poprzedniego naprawdę zdecydowanie lepiej
~Boras
Skoda Superb II
obawiam się, że to auto nie jest obliczone na zbyt duże przebiegi... Obym się mylił.
~SaltMine
Skoda Superb II
Zdecydowanie polecam. Wybierałem pomiędzy Insignią, Mondeo i Superb - wybrałem skode bo cena do jakości jest idealna.
Skoda Superb II Sedan