Lista ocen Skoda Yeti (58) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~uprightbassmatt
Minivan 1.4 TSI 122KM 90kW
****rele typu latające i stukające na każdym wyboju kable od alarmu w podsufitce, który instalowali w ASO w Warszawie. Kabel od alarmu w słupku A, który przed przekazaniem samochodu następnemu właścicielowi poprawili podczas pierwszego przeglądu na moją prośbę. Uszczelki w przednich drzwiach, które z czasem przestały wydawać jakiekolwiek dźwięki. Smarowałem je po odbiorze auta przez kilka miesięcy i to chyba też pomogło. Tylna klapa ciężko się...
~100 tyś za co
Minivan 1.4 TSI 122KM 90kW
Skrzypią uszczelki we wszystkich drzwiach oraz w dachu panoramicznym ( 70 tyś km co przy 100tyś rozlecą się) dodatkowo uszczelka na rancie wyciera lakier!!!!. Przyspieszone zużycie - podobnie jak w innych produktach koncernu VW - narażone są elementy metalowo-gumowe zawieszenia. Szyby el. 2010r nawaliły wymiana na gwarancji. Przewód klimatyzacji nieszczelny. Z
~Krzysztof Nowacki
Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 140KM 103kW
na gwarancji wymieniono klakson, po gwarancji 3 razy naprawiana wiązka elektryczna w drzwiach przednich lewych - zrywają się kolejno przewody, wymieniono przycisk odblokowania drzwi,
~Darko
Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 140KM 103kW
***2x maly klopot z elektroniką ***navi (wymiana na gwarancji)teraz ok ***plastiki są spasowane z nie należytą starannością i tak po 2 latach zaczęły nieprzyjemnie skrzypieć.
~Piotr
Minivan 1.4 TSI 122KM 90kW
Odpukać nic nie zawodzi. Liczę że długodystansowe testy różnych redakcji gdzie Yeti w zasadzie nie notował awarii się potwierdzą w długodystansowej bezawaryjności modelu
~papo
Minivan 1.2 TSI 105KM 77kW
Korozja drzwiach przednich i tylnych, kable podatne na ataki gryzoni (fabrycznie nie było żadnych osłon na kablach). Łatwo rysuje się lakier.
~jfidelk
Minivan 1.2 TSI 105KM 77kW
Co jakiś czas coś się zepsuje małego, ale nie są to zbyt denerwujące usterki (no, poza pęknięciem odmy, co skutkowało zapachem benzyny w kabinie).
~PAB
Minivan 1.2 TSI 105KM 77kW
Na razie nie wiem - auto jest nowe, natomiast kupiłem sprawdzoną markę i sprawdzoną konstrukcję, świadomie wybrałem silnik więc powinno być ok.
~mol3
Minivan 1.2 TSI 105KM 77kW
Mimo wysokiego poziomu wykończenia tylne fotele (albo coś w okolicach tych foteli) wpadają w nieprzyjemne, głośne wibracje, jeśli samochód jedzie na wybojach.
~Adam
Outdoor 1.4 TSI 122KM 90kW
Piski ocierającej gumy chyba przegubu, na pełnym, gwałtownym skręcie, wg serwisu tak ma być. Poza tym brak zastrzeżeń