Lista ocen Skoda Yeti (9) - Karoseria

Na liście zabraknie 91 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Radek73
Minivan 1.2 TSI 105KM 77kW
Największy atut tego samochodu. Jest bardzo przestronnie. Mnóstwo różnych schowków, dwa gniazda zapalniczek w kabinie i jedno w bagażniku. Z przodu dużo miejsca zarówno na nogi jak i nad głową. Z tylu również dużo przestrzeni. Dzięki konfiguracji trzech oddzielnych tylnych foteli można dla dwóch osób wygospodarować miejsce jak w luksusowych limuzynach. Rewelacja! Mój yeti ma przyciemniane tylne szyby i rozkładany dach panoramiczny, więc mogę...
~Fajerant
Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 140KM 103kW
Temat parciejących uszczelek tylnych drzwi to jest coś co nie powinno sie zdarzyć w XXI wieku. Koszt nowej poza ASO to ok. 400 zł na strone. Starsznie drogo. Można to zrobić sposbem domowym i też nie jest źle ale ogólnie to lipna sprawa. Poza tym "buda" ogolnie nie odbiega jakością od tego co dziaisj prezentuje motoryzacja.
~Zdruzgotany
Minivan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Nie polecam nikomu opor powietrza rysuje ten tzw lakier przy produkcji zabawek używa się wiele lepszych lakierów które są odporne na zadrapania ten lakier z dnia na dzień wyglada jak po szczotkowaniu druciakiem
~Viper
Minivan 1.8 TSI 4x4 160KM 118kW
Po 7 latach użytkowania korozja zżera drzwi przednie i tylne, nie sądziłam że skody mają aż tak słabe blachy. Problemy z naprawą gwarancyjną.
~jfidelk
Minivan 1.2 TSI 105KM 77kW
Był problem z piaskowaniem tylnych drzwi - mnie jakoś ominęło, po 7 latach tylko kilka odprysków w tej okolicy (być może węższe opony mają pozytywny wpływ?)
~Chiszpan
Minivan 2.0 TDI CR DPF 110KM 81kW
Tu porażka. Doły drzwi i przy klamkach rdzewieje. Dobrze chociaż że progi i podłoga jakoś się bronią. Słabo.
~Adam
Outdoor 1.4 TSI 122KM 90kW
Jak wszystkie powłoki nowoczesna - mało odporne na zarysowania
~papo
Minivan 1.2 TSI 105KM 77kW
Ciekawy wygląd, ale kiepski lakier i rdzewiejąca blacha.
~lrespondek
Outdoor 2.0 TDI 170KM 125kW
bez problemu. żadnych usterek, rdzy itp. lakier się trzyma