Lista ocen Skoda Yeti (50) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~profimarket.pl
Minivan 1.8 TSI 4x4 160KM 118kW
Niestety ale prawie od samego początku (nowe auto salonowe) \"skrzypią\" uszczelki we wszystkich drzwiach oraz w dachu panoramicznym. Będąc w serwisach zauważyłem klientów nowych aut SKODA będących tam z tym samym problemem. Mój znajomy ma SKODA Octavia i także słychać podczas jazdy wszystkie uszczelki. Przy dobrym wyciszeniu auta jest to bardzo poważnie dokuczliwe. Najgorsze jest to, że producent nie uznaje tej poważnej usterki i niestety...
~Niezadowolony
Minivan 1.2 TSI 105KM 77kW
48 tys. Łańcuch rozrządu się rozciągnął - uszkodzony silnik. MIESIĄC PRZED KOŃCEM GWARANCJI - CUD. A CO BĘDZIE ZA NASTĘPNE 50 TYS. TO JUŻ Z WŁASNEJ KIESZENI. Samochód już 3 tydzień w naprawie. NIE KUPOWAĆ ! To jedyne wyjcie, aby nauczyli się szanować klientów. Czasami jak daje sie gaz jest zanik napiecia i zegary przygaszaja i moc slinka.Jak by cos z napieciem. Bylem z tym w serwie i powiedzieli że komputer nic nie wykazał. To niby wina...
~Fajerant
Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 140KM 103kW
Na razie odpukać spokój. Ale trzeba uważać na pompę wysokiego ciśnienia, jak zacznie sypać opiłkami to koszty idą w tysiace. Ale ten silnik jest w wielu samochodach i z pompą to loteria. Poza tym wiadomo - CR , dużo zależy od kultury użytkowania. Wymiana oleju (interwał na pewno nie taki jak zaleca serwis Skody), filtrów (w tym paliwa), tankowanie wyłącznie paliwa dobrej jakości (czyli ropa od Grzecha z PKSu odpada). Itd. Jak dbasz tak masz.
~kibicpl
Minivan 1.4 TSI 122KM 90kW
Pęcherz na lakierze drzwi tylnych - usunięty (zamalowany) na gwarancji. No wtopa której skoda mogłaby uniknąć montując w standardzie chlapacze na koła przednie YETI. Mój samochód dostał kamykiem - dziś mam już chlapacze- niestety zakupione za własne pieniądze i tego nie rozumiem (usunięto na gwarancji skutek nie zapobiegając przyczynie)
~Ijon Tichy
Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 140KM 103kW
Moje największe zastrzeżenie to słaby lakier. Nie robią się na szczęście żadne pryszcze, jak inni piszą, ale rysuje się bardzo łatwo. Auto niby terenowe ale stanowczo nie nadaje się do jeżdżenia po krzakach. Poza tym awaria EGR - na gwarancji, ale auto na 2 dni unieruchomione.
~Piotr
Minivan 1.4 TSI 122KM 90kW
Odpukać nic nie zawodzi. Liczę że długodystansowe testy różnych redakcji gdzie Yeti w zasadzie nie notował awarii się potwierdzą w długodystansowej bezawaryjności modelu, szczególnie że VW rozwiązał wszystkie problemy w tematach łańcucha rozrządu itp w modelach od 2010 roku...
~papo
Minivan 1.2 TSI 105KM 77kW
Wymiana rozrządu po 23 tys. km, wymiana pompy wodnej, ok. 70 tys. km., wymiana kabli wysokiego napięcia - 84 tys. km (auto na lawecie), i kolejna przy ok. 100 tys. km (znów laweta) w obu przypadkach wada kabli, a nie działanie czynników zewnętrznych.
~Vik
Minivan 1.2 TSI 105KM 77kW
5 lat - dwa razy wymieniana mechatronika w DSG, łańcuszek rozrządu, 3 razy kable wysokiego napięcia, malowane tylne drzwi, odpadające czujniki parkowania, uszczelka pod filtrem oleju, nowy akumulator po niespełna 4 latach, uszczelka turbiny
~Radek73
Minivan 1.2 TSI 105KM 77kW
Niestety wyłapałem wszystkie poważne usterki tego modelu, jak wadliwy rozrząd i skrzynia biegów. Na szczęście turbinę wymienił poprzedni właściciel. Mam nadzieję, że nic więcej mi nie padnie.
Dziennik kosztów dla Skoda Yeti
7,2
7,2
~tomaszewska urszula
Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 140KM 103kW
auto na gwarancji -na drzwiach pojawiła się rdza ,wszystkie drzwi pokryte są purchlami ,skoda auto uwaza ,że żle użytkuję samochód ,rzucam kamieniami z pod kół na drzwi i odbijam lakier.