Lista ocen Skoda Yeti (100)

3,2
~Sławek
Minivan 1.4 TSI 122KM 90kW
Pewne prowadzenie. Twardość przeważa nad komfortem. (Układ jezdny)
~BzykoLTD
Minivan 1.8 TSI 4x4 160KM 118kW
Byłoby doskonale gdyby nie niemożność skonfigurowania skrzyni DSG do tego silnika. Niestety audi nie spina tego silnika z DSG (tak na marginesie to silnik Audi, nawet znaczków nie zmienili) Oczywiście drobne niedoróbki są: - Nie można swobodnie unieść wycieraczek aby nie uszkadzać lakieru maski - oblodzenie okolic klapy bagażnika uniemożliwia otwarcie bez szkrobania - standardowo - wsteczny w tym samym kierunku co jedynka Poza tym co...
~Radzio
Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 140KM 103kW
w cenie aut z napędem 4x4 do 110.000 to bardzo dobry wybór. Skoda zaskakuje jakością wykonania, to nie jest już plastikowa oktavia czy fabia. Doskonałe materiały z samochodów klasy wyższej, duża przestrzeń jak na tej długości samochód, porządny napęd. Skoda tym autem jak i nowym superbem odbierze dużą część klientów innych marek. Trochę jest mały ale inni mają nawet dłuższe nadwozia ale mniej miejsca. Niektórych może zrażać znaczek.
~patrykard
Outdoor 1.6 TDI 105KM 77kW
Świetne auto na codzień. Silnik zupełnie adekwatny do auta, spalanie bardzo dobre. Wygodne na krótkie jak i długie trasy. Pakowne, relingi na dachu. Bardzo praktyczny samochód.
~miastowy
Minivan 1.2 TSI 105KM 77kW
Świetnie wstrzelone w swoją klasę, dobra cena, przyzwoita jakość, boski automacik. Mam nadzieję, że na dłuższą metę nadal będzie sprawować się tak idealnie. S(z)koda tylko, że w 2015 roku wyjdzie liftowany Yeti, znacznie piękniejszy i (być może) pozbawiony tych drobnych dolegliwości "wieku dziecięcego". Mnie już nie będzie stać na wymianę, ale w 2016-18 na pewno zmienię na liftowaną.
~WolfWere
Minivan 1.2 TSI 105KM 77kW
Na każdym kroku czuć, że projektanci doskonale wiedzieli jakie autko chcą stworzyć. Samochód jest przemyślany i do bólu praktyczny. Nikt w nim nie silił się na tworzenie kamienia milowego motoryzacji, wręcz użyto tylko sprawdzonych i pewnych rozwiązań.
~stoming@op.pl
Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 170KM 125kW
na razie jest zauroczony, jest fajny (Yeti), jest inny od wszystkich i mało ich na drodze widać
~martinskorpio
Minivan Facelifting 2.0 TDI 110KM 81kW
Bardzo dobrze, stosunek cena/jakość, auto nie za duże, odpowiednio wyposażony. Fajnie się prowadzi, trochę mały bagażnik, ale cudów nie można oczekiwać po 4,2 metra długości. Mieści spokojnie 4 osoby dorosłe z normalnym bagażem
~KJN
Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 140KM 103kW
Auto w sam raz dla mnie: dojazdy do pracy, autostrada, średnio ciężki teren i brak kompleksów z powodu znaczka \"kury\" na masce.
Dziennik kosztów dla Skoda Yeti
7,2
7,2
~Adrian Brosz
Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 140KM 103kW
Ogólnie jeśli ktoś chce mieć małego SUV-a na miasto i na lekko-sredni teren (albo mieszka w gorach jak ja) polecam z czystym sumieniem.