Lista ocen Smart Forfour I (21) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daniel (KRZEMP) zawód:Technik Mechanik samochodowy
Hatchback 1.1 75KM 55kW
Naprawdę...wystarczy wsiąść i samemu zobaczyć...nie występują źle zpasowane elementy kokpiyu , czy odstające uszczelki. Jest naprawdę dobrze i tyle mozna w tym temacie powiedzieć. Bardzo dobrze pomyślane jest radiu podstawowe, które moż zamienić na nieorginalne, a producent dostarcza za darmo specjalny panel, w który wpasujemy idealnie nasze ulubione radyjko. Takie rzeczy jak zasłonka szyby drzwi bagażnika ucieszy fanów car-audio gdyż parkując...
~JO_Szczecin
Hatchback 1.3 94KM 69kW
mam problemy z siedzeniem kierowcy, które w czasie jazdy opada. Kiedy startuję muszę, za każdym razem je podnosic do optymalnego poziomu. W serwisie analizowali ten problem i ocenili, że wszystko jest OK, a faktycznie tak nie powinno być! Może ktoś we na czym polega ta niedogodność - co jest jej przyczyną?
~pishor
Hatchback 1.1 75KM 55kW
Poza obłażącą lewą przednią wycieraczką, zacinającym się zamkiem prawych przednich drzwi (w czasie upałów), zacinającym się zamkiem bagażnika (zima) trafiło mi się tylko przepalenie (i konieczność wymiany) modułu inicjującego tylnej wycieraczki...
~Sak88
Hatchback 1.1 75KM 55kW
Druty w klatkach się zrywaja ale nie jest to jakiś duży koszt , czasem się przepustnicy zatyka ale z tym też nie ma większego problemu jeszcze zimą występuje problem z otwieraniem bagażnika ale to sporadycznie
~rs
Hatchback 1.1 75KM 55kW
Po 10 latach wsiadł silnik wycieraczki tylnej szyby. Raz też musiałem ponownie zapiąć linkę od klamki drzwi kierowcy. Obydwie naprawy zrobiłem sam bo samochód jest niesamowicie prosty w obsłudze.
~iniemamocni
Hatchback 1.5 CDI 67KM 49kW
Japońskie korzenie auta (bliźniacze Mitsubishi Colt) procentują. Auto należy uznać za bezawaryjne, choć przy przebiegu 200 tys km pojawiają się drobne awarie (dwumasowe koło zamachowe, amortyzatory tył).
~IzaZez
Hatchback 1.5 109KM 80kW
Linka pomiędzy klamką a zamkiem w drzwiach kierowcy URYWA SIĘ co bardzo denerwuje ale mąż już opanował sztukę jej wymiany w warunkach polowych i w razie w jest zapasowa w bagażniku.
~macminik
Hatchback 1.5 122KM 90kW
W sumie mogę narzekać tylko na linki od klamek w drzwiach, czasem coś elektryka oszaleje ale można wiele problemów usunąć samemu lub niewielkim kosztem.
~Maciek
Hatchback 1.3 94KM 69kW
wkurzające drobne usterki - linki drzwi, stukające łączniki stabilizatorów, denerwujący dostęp do żarówek przednich
~Sappheiros
Hatchback 1.5 Brabus 177KM 130kW
Ocena dodana bardziej w oparciu o opinie innych użytkowników niż własne doświadczenia, a to z racji krótkiego czasu użytkowania.