Ocena kierowcy - Ssangyong Korando III SUV Facelifting

Mateusz, 3 lata temu
Silnik 2.0 Low Emission 150KM 110kW
Rok produkcji 2014
Ssangyong Korando III SUV Facelifting 2.0 Low Emission 150KM 110kW od 2013 - Oceń swoje auto
Samochód zakupiłem w 2018 roku w Niemczech od pierwszego właściciela z przebiegiem 48 000 km. Skusiła mnie niska cena i młody rocznik auta z prostym silnikiem idealnym pod instalacje gazową. Obecnie auto ma przejechane 107 000 km. Samochód bezawaryjnie jeździ. Z plusów to oszczędny silnik który potrzebuje około 10 L LPG na 100 km. Bardzo wygodna pozycja za kierownicą ( wzrost około 200 cm). Bardzo dobre wyciszenie kabiny i szybko nagrzewający się silnik, tanie części eksploatacyjne (filtr oleju 15 zł, filtr powietrza 20 zł, f. kabinowy 18 zł zakup części e-autoparts.pl) Do minusów auta trzeba zaliczyć mało dynamiczny silnik, słabe hamulce. Czy drugi raz kupiłbym Ssangyonga? Oczywiście tak ale w automacie :) Na koniec dodam iż bardzo miło też zaskoczył mnie serwis SSangyong Polska. Od razu po zakupie wykryłem stuki w układzie kierowniczym, serwis wymienił mi maglownicę w ramach naprawy gwarancyjnej, pomimo że auto było cały czas serwisowane w Niemczech.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 Low Emission 150KM 110kW [l/100km]

10,5